دسته‌بندی نشده

آغاز ثبت نام فراخون جدید دفاتر خدمات الکترونیک قضایی از فردا

ثبت نام تاسیس دفاتر خدمات الکترونیک قضایی از فردا آغاز می‌شودشبکه خبری دولت الکترونیک – معاون آمار و اطلاعات مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه از آغاز ثبت نام فراخون جدید دفاتر خدمات الکترونیک قضایی از فردا و به مدت ۲۰ روز خبر داد.

«سیامک رفعتی» با اعلام خبر فراخون جدید مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه گفت: مركز آمار و فناوري اطلاعات قوه قضائيه در راستاي تکمیل ظرفیت دفاتر خدمات الكترونيك قضايي از كليه متقاضيان واجد شرایط که آمادگی ايجاد دفتر و ارایه خدمات مورد نظر را دارند، دعوت به همکاری می‌کند.

مدیرکل خدمات الکترونیک قضایی مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه با بیان اینکه واجدین شرایط می‌توانند با مراجعه به سایت مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضاییه جزئییات بیشتر را دریافت کنند، افزود: شرایط در مراکز استان‌هایی که نیاز به دفاتر خدمات قضایی دارند در اطلاعیه شماره ۲ ذکر شده است.

وی در خصوص مهلت زمانی ثبت نام از واجدین شرایط، اظهار کرد: مهلت ثبت نام از فردا آغاز می‌شود و تا پایان مرداد ماه و به مدت۲۰روز ثبت نام انجام می‌شود.

رفعتی در پاسخ به این سوال که ثبت نام از متقاضیان تاسیس دفاتر خدمات قضایی الکترونیک چگونه صورت می‌گیرد، گفت: ثبت نام از واجدین شرایط الکترونیکی بوده و متقاضیان می توانند از طریق سامانه اینترنتی www.adliran.ir ثبت نام کنند.

 انتهای پیام/

منبع: میزان 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا