دسته‌بندی نشده

آویرا اولین آنتی‌ویروس دارای نشان کیفیت مرکز تحقیقات صنایع انفورماتیک

شرکت رایان سامانه آرکا با کسب گواهی سطح بلوغ امنیتی برای آنتی ویروس آویرا، مجوز استفاده از نشان کیفیت را به دست آورد.

به گزارش شبکه خبري دولت الکترونيک از روابط عمومی آرکا، آویرا اولین و تنها آنتی‌ویروسی است که تاکنون موفق به کسب این نشان شده است.
مجوز استفاده از نشان کیفیت مرکز تحقیقات صنایع انفورماتیک پس از گذراندن تست‌ها و آزمایشات بر روی محصول و کسب سطح تضمین EAL 1 فراهم شده است.

تست‌های انجام گرفته مطابق با الزامات استاندارد ISO/IEC/ISIRI15408 می باشد که با تازگی توسط کارشناسان ایرانی بومی سازی شده است.
گفتنی است استاندارد ISO/IEC/ISIRI15408از سه بخش مفاهیم، الزامات امنیتی و الزامات تضمین امنیت تشکیل شده است.

متدولوژی مورد استفاده در اجرای آزمون‌های این استاندارد، متدولوژی CEM است و الزامات امنیتی مورد نیاز هر یک از محصولات فناوری اطلاعات با توجه به اهداف امنیتی مورد نیاز هر محصول و نیز با توجه به تهدیدات و آسیب‌پذیری‌های هر هدف امنیتی، شناسایی شده و آزمون‌های امنیتی بر اساس آنها انجام می‌شود. 

طبق بررسی‌های موسسات تست جهانی آنتی ویروس نیز آویرا همیشه در بین بهترین‌ها قرار داشته و در آخرین بررسی‌ها عنوان‌های نخست تشخیص، کارآیی و سرعت و… را به خود اختصاص داده است.

جهت ارتباط با متخصصین شرکت رایان سامانه آرکا نماینده انحصاری و رسمی آنتی‌ویروس آویرا در ایران می‌توانید به سایت www.arka.ir مراجعه کرده و یا با تلفن این شرکت ۸۸۱۷۲۹۰۹ تماس حاصل فرمایید.
 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا