دسته‌بندی نشده

اجرای فاز دوم فیلترینگ هوشمند

نتیجه تصویری برای اجرای فاز دوم فیلترینگ هوشمندشبکه خبری دولت الکترونیک – وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با تاکید براینکه آنچه مورد نیاز مردم است به هیچ عنوان فیلتر نمی شود، اضافه کرد: فیلترینگ هوشمند تنها برای سایتها و شبکه هایی که آسیب اجتماعی به همراه دارند اجرا می شود.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از اجرای فاز دوم پروژه فیلترینگ هوشمند سایت‌ها و شبکه های اجتماعی با همکاری یک شرکت خارجی خبر داد.
محمود واعظی در جمع خبرنگاران در مورد آخرین وضعیت پروژه فیلترینگ هوشمند گفت: فاز دوم فیلترینگ هوشمند را با یک شرکت خارجی آغاز کرده ایم و در این پروژه از توان پژوهشگران داخلی نیز استفاده خواهیم کرد؛ به این منظور با برخی دانشگاهها و پژوهشگران نیز قرارداد بسته ایم.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با تاکید براینکه آنچه مورد نیاز مردم است به هیچ عنوان فیلتر نمی شود، اضافه کرد: فیلترینگ هوشمند تنها برای سایتها و شبکه هایی که آسیب اجتماعی به همراه دارند اجرا می شود.
واعظی با بیان اینکه طبق تحقیق و برنامه ریزی صورت گرفته تا پایان امسال این پروژه عملیاتی می شود، گفت: بودجه مدنظر به پروژه فیلترینگ هوشمند تخصیص داده شده است. 

 

منبع: مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا