دسته‌بندی نشده

استخدام یک مدیر جديد در فروشگاه آنلاین اپل

شرکت اپل از استخدام آنجلا آرنتس مدیر عامل شرکت Burberry به عنوان رئیس جدید واحد خرده فروشی و فروشگاه آنلاین خود خبر داده است.

خبرگزاری فارس: استخدام یک مدیر انگلیسی در اپل
 

به گزارش شبکه خبری دولت الکترونیک, واحد مذکور که به تازگی در اپل تاسیس شده از این پس توسط این زن ۵۳ ساله اداره خواهد شد. اپل در حال حاضر دارای ۴۰۸ فروشگاه رسمی در نقاط مختلف جهان است و آنجلا آرنتس باید به وضعیت همه آنها رسیدگی کند.

ارتقای کیفیت و مدیریت فروشگاه های آنلاین اپل نیز در دستور کار آنجلا آرنتس قرار دارد. وی گزارش کار خود را به طور مستقیم به تیم کوک مدیر عامل شرکت مایکروسافت ارائه خواهد کرد و علاوه بر این بخشی از تیم رهبری این شرکت نیز خواهد بود. آنجلا آرنتس تنها زنی است که در شرکت اپل از چنین موقعیتی برخوردار است.

تحلیل گران با توجه به روابط نزدیک دو طرف از چند ماه قبل این تحول مدیریتی را پیش بینی کرده بودند. آرنتس از سال ۲۰۰۶ این شرکت را که ۱۵۷ سال قدمت دارد و در زمینه فروش انواع پوشاک لوکس فعال است مدیریت می کند.

آرنتس با طراحی یک استراتژی یکپارچه دیجیتال و استفاده از شبکه‌های اجتماعی برای بازاریابی توانسته بود فروش این شرکت را را در نیمه اول سال مالی ۲۰۱۳ با هشت درصد افزایش به ۳٫۲ میلیارد دلار برساند. فروشگاه های اپل طی همین مدت ۴٫۱ میلیارد دلار درآمد داشته اند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا