دسته‌بندی نشده

اشکالات فنی سیستم عامل جدید اپل

در حالی که از جدیدترین سیستم عامل مک شرکت اپل موسوم به Mavericks استقبال خوبی به عمل آمده، اشکالات فنی آن موجب اعتراض کاربران شده است.

خبرگزاری فارس: اعتراض کاربران به اشکالات فنی سیستم عامل جدید اپل

به گزارش شبکه خبری دولت الکترونیک, یکی از مهم ترین دلایل استقبال از سیستم عامل تازه اپل رایگان بودن آن است و این در حالی است که نسخه قبلی سیستم عامل مک به قیمت ۲۰ دلار عرضه شده بود.

مزیت دیگر سیستم عامل Mavericks افزوده شدن ۲۰۰ قابلیت جدید به آن است که مورد توجه صاحب نظران قرار گرفته است. با این وجود بسیاری از کاربران از وقوع مشکلاتی در زمان اجرای Mavericks خبر داده اند.

برخی کاربران که این سیستم عامل را بر روی رایانه های مک بوک ایر و دیگر محصولات اپل نصب کرده اند می گویند به علت قفل کردن ناگهانی آن مجبور به راه اندازی مجدد رایانه شده اند. همچنین هنگام اجرای برخی برنامه ها مانند اسکایپ نیز سیستم عامل منابع زیادی از سی پی یو را مصرف کرده و ممکن است دچار اختلال شود.

کارشناسان می گویند وقوع اختلالات یاد شده نشان می دهد این سیستم عامل دچار اشکالات و حفره های قابل توجهی است که باید برطرف شوند. از جمله نرم افزارهایی که Mavericks با آنها مشکل دارد می توان به Adobe AfterEffects و برخی دیگر از نرم افزارهای مبتنی بر جاوا اشاره کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا