دسته‌بندی نشده

الزام فروشگاه‎های اینترنتی به اخذ نماد اعتماد الکترونیکی

در راستای توسعه همکاری های دوجانبه جلسه ای مشترک بین شرکت پست و شرکت های طرف قرارداد سرویس خرید و فروش اینترنتی برگزار شد.

 

به گزارش شبکه خبري دولت الکترونيک در راستای توسعه همکاری ها و تعاملات فی مابین، بررسی و رفع موانع و مشکلات سرویس خرید و فروش اینترنتی، تسهیل شرایط کسب و کار در حوزه تجارت الکترونیک و ارتقای سطح کیفی سرویس، جلسه ای مشترک با حضور “بوداغی” معاون فنی مدیرعامل، “کیوانی” مدیرکل سرویس های نوین پستی و مدیران عامل شرکت های طرف قرارداد سرویس خرید و فروش اینترنتی در اداره کل سرویس های نوین پستی برگزار شد.

 

در این جلسه با توجه به راه اندازی سرویس پست تلفنی توسط شرکت پست مقرر شد از آغاز دی ماه ارایه خدمات پستی در سرویس خرید و فروش اینترنتی صرفاً از طریق سرویس پست پیشتاز و پست تلفنی صورت پذیرد.

 

فرآیند اعطای نماد اعتماد الکترونیکی و تشریح آن برای فعالین این عرصه از مباحث اصلی این جلسه بود. در همین ارتباط تمامی فروشگاه های اینترنتی تحت پوشش شرکت های طرف قرارداد بر اساس هماهنگی به عمل آمده با مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت برای ادامه فعالیت ملزم به اخذ این نماد می باشند.

 

برای اطلاع از روند اخذ نماد اعتماد الکترونیکی می‎توانید به سایت http://enamad.ir مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا