فیلم

اپل، پادشاه بنگاههای بزرگ اقتصادی

 

 

 

 

اپل، پادشاه بنگاههای بزرگ اقتصادی

به گزارش شبکه خبری دولت الکترونیک، سیستم عامل اپل بین کاربران بنگاههای بزرگ اقتصادی و انترپرایزها شماره یک است و اپل با فرار از تبلت هایی که صفحه رتینا ندارند خبر قطع تولید و عرضه آیپد دو را تایید کرد.

در استراتژی جدید اپل، نسل دوم آیپد دیگر تولید نمی شود و این کمپانی بعد از سه سال تولید تصمیم جدید خود را گرفته است. آیپد دو جای خود را در فروش‌های اپل به آیپد مینی ۱۶ گیگ (بدون صفحه رتینا) داده است.

آنچه اکنون در فروشگاههای اپل در رنج آیپد ساخته و فروخته می شود شامل: آیپد ایر، آیپد مینی و آیپد مینی با صفحه رتینا است. آیپد مینی بدون رتینا ، هم پیکسل ۀی پد دو است و بنابراین رزولوشن شان یکی است.

یکی از دلایل قطع تولید، معضل سازگاری اپ ها است که مهندسان اپل ترجیح داده اند وقت صرف مدل های قدیمی نکنند تا سازگاری اپ ها با دستگاههای قدیم به کنار گذاشته شده و کاربران به خرید دستگاههای جدید ترغیب شوند.

فروشندگان کیس های آیپد قدیمی نیز شروع به خالی کردن انبارهای خود کرده اند و کیس های قدیمی دیگر تولید نخواهند شد.

داستان کیس جعلی آیفون۶
چند ساعت بعد از انتشار تصاویر به اصطلاح لو رفته از قاب آیفون۶ خبر رسید که عکسها جعلی است.

سانی دیکسون با انتشار عکسها روی توئیتر خود کاربران را گمراه کرد و بعدا معلوم شد مارتین هاجک آنها را رندر کرده است و عکسها خالی بندی است.

ماه پیش گفته شد نمایشگر آیفون ۶ از نوع sapphire crystal خواهد بود و دکمه معروف روی نمایشگر را نخواهد داشت.

آی او اس اپل پادشاه کاربران بنگاههای بزرگ اقتصادی
آمار کمپانی Good Technology نشان می دهد سیستم عامل آی او اس اپل در بین کاربران بنگاههای بزرگ اقتصادی هنوز پادشاهی می کند.

هر چند اندروید بین سایر کاربران وسیع تر و گسترده تر شده، اما ۷۳ درصد از کاربران بنگاههای بزرگ اقتصادی، در فصل چهارم مالی سال گذشته آی او اس را فعال کرده اند.

بر این اساس در مجموع ۵۴ درصد آیفون را فعال کرده اند، ۱۹ درصد آی پد خود را فعال کرده و تنها ۸.۶ درصد اندروید خود را فعال کرده اند و فاصله اپل با اندروید را می توان در این آمار و جدول زیر مشاهده کرد.

البته گفتنی است بلک بری در این آمار نیامده است.

اخیرا تیم کوک در مصاحبه ای گفته بود رشد اپل در بین انترپرایز ها غیر قابل باور است.

این در حالی است که بدلیل افت بلک بری کمپانی های بزرگ اقتصادی به سوی اپل رفته اند.

 

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا