بازی Uncharted: The Lost Legacy تمرکز زیادی بر روی مراحل مخفی کاری دارد

بازی، Uncharted: The Lost Legacy ،تمرکز ،

 

اگنا-بر اساس اطلاعات منتشر شده به نظر می‌رسد که در بازی Uncharted: The Lost Legacy با مراحل مخفی کاری بیشتری سر و کار خواهیم داشت.

بازی Uncharted: The Lost Legacy بر روی کاغذ فقط یک بسته الحاقی مستقل از قسمت چهارم این مجموعه به شمار می‌رود، اما شواهد جدید نشان می‌دهند که استودیوی «ناتی‌داگ» (Naughty Dog)  آن را بیش از یک بسته الحاقی ساده می‌داند. هرچند این بازی دارای مکانیزم‌ها و المان‌های موفق گذشته خواهد بود، اما گفته می‌شود که نوآوری‌هایی نیز در گیم‌پلی آن به کار رفته است که آن را به یک دنباله تکراری تبدیل نکند.

اول از همه باید به مکانیزم باز کردن قفل و اضافه شدن سلاح‌های بی‌صدای جدید اشاره کرد که با توجه به تغییر شخصیت اصلی بازی از نینتن دریک به کلویی، تصمیم درستی بوده است. مراحل مخفی کاری و مانورهایی که بازیکنان می‌توانند در این مراحل بدهند نیز افزایش پیدا کرده‌اند.

جدای از این مسائل، بخش رانندگی که طرفداران زیادی را در قسمت چهارم به وجد آورد نیز با صحنه‌های هیجان انگیزی بازگشته و این طور به نظر می‌رسد که استودیوی ناتی‌داگ صحنه‌های رانندگی را در بازی Uncharted: The Lost Legacy با گستردگی بیشتری همراه کرده است.

 

آقای «کورت مارگناو» (Kurt Margenau )، کارگردان بازی Uncharted: The Lost Legacy، در مصاحبه اخیر خود گفت:

ما قصد داریم تا گرینه‌های زیادی را در اختیار بازیکنان قرار دهیم. بنابراین، بخش رانندگی نیز در بازی حضور خواهد داشت. بازیکنان می‌توانند مراحل زیادی را بدون درگیری (و یا با درگیری) پشت سر بگذارند و این مورد به تصمیم خود بازیکنان بستگی خواهد داشت؛ همچنین به لطف وجود مینی گیم باز کردن قفل و سلاح‌های بی‌صدا، عمق بیشتری به مراحل مخفی کاری بازی اضافه شده است.

آقای «شاون اسکایگ» (Shaun Escayg)، کارگردان هنری، معتقد است که بازی Uncharted: The Lost Legacy تمامی نکات مثبت قسمت‌های قبلی این مجموعه را در خود خواهد داشت. او گفت:

این بازی به معنای واقعی کلمه همه نکات مثبت قسمت‌های گذشته را در خود جمع کرده است. ما این عنوان را بر اساس تمامی المان‌هایی که در طول یک دهه برای مجموعه Uncharted خلق کرده‌ بودیم، ساخته‌ایم. همانند گذشته این بار هم شاهد ست پیس‌های بزرگ، معماهای جالب، شهرهای باستانی تخریب شده، مجسمه‌های عظیم الجثه، بالا رفتن از موانع و غیره خواهیم بود.  بنابراین، متوجه می‌شوید که حس کنجکاوی و پرسه زدن آشنای این مجموعه هنوز هم وجود دارد. جهان بازی نیز به شکلی طراحی شده است که بازیکنان عاشقش خواهند شد.

امیدوار هستیم تا همه المان‌های جدیدی که به این بازی اضافه شده‌اند، از تکراری شدن گیم‌پلی این مجموعه محبوب جلوگیری کنند و با یک بازی خوش ساخت دیگر از این مجموعه طرف باشیم. ناگفته نماند که بازی Uncharted: The Lost Legacy در ماه آگوست سال جاری به صورت انحصاری و به عنوان یک بسته الحاقی مستقل (بدون نیاز به خرید قسمت چهارم) برای کنسول پلی استیشن 4 منتشر خواهد شد.

منبع:گجت نیوز

 

Related image

 

 

 

 

 


Loading...