باگ جدیدی در گوشی iPhone XS کشف شد

 به تازگی خبری در مورد گوشی های جدید شرکت اپل منتشر شده که در نوع خود جالب توجه است. طی چند روز اخیر کاربران باگ جدیدی را در گوشیiPhone XS کشف کرده اند که باعث آزار آنها شده است.

باگ جدید گوشی IPHONE XS

هنوز مشخص نیست که این مشکل چگونه بین گوشی ها پخش شده است ولی یک موضوعی که همیشه وجود دارد این است زمانی که گوشی جدیدی به بازار عرضه می شود قطعا باگ های خود را نیز خواهد داشت و اگر باگ در گوشی جدید کشف نشود ، باعث تعجب می شود. بعضی از کاربران گزارش داده اند که گوشی آنها زمانی که کابل شارژ را وصل می کنند شارژ نمی شود و باید حتما صفحه گوشی را روشن کنند. در بعضی از موارد کاربر هم باید صفحه گوشی را روشن کند و هم کابل را دوباره متصل کند. واقعا اتفاق دشواری است که شما گوشی خود را شب به شارژ بزنید و صبح روز بعد با امید اینکه گوشی شما شارژ شده باشد بیدار شوید ولی با این موضوع مواجع شوید که گوشی اصلا شارژ نشده است.

رفع باگ گوشی IPHONE XS طی روزهای آینده

به نظر می رسد که این مشکل در زمینه شارژرهای وایرلس وجود نداشته باشد. ما این مشکل را با شرکت اپل مطرح کردیم و پرسیدیم که آیا این مشکل سخت افزاری است یا نرم افزاری؟ اگرچه این شرکت طی ماه های گذشته از طریق به روزرسانی این مشکل شارژ را برطرف کرده است ولی باز هم باگ جدیدی در این زمینه آشکار شده است. آنها به تازگی مشکل اپل واچ ها را در مورد عدم اجازه این دستگاه برای شارژ کردن را برطرف کردند. ما اصلا تعجب نمی کنیم که به روزرسانی تازه طی روزهای آینده برای گوشی های iPhone به بازار عرضه شود و این مشکل به سرعت برای کاربران برطرف شود.

نارضایتی کاربران IPHONE XS

اگر این مشکل طی روزهای آینده برطرف نشود قطعا خبری ناامید کننده برای افرادی است که پول زیادی را برای خرید این گوشی هزینه کرده اند. حتما شرکت اپل طی روزهای آینده این مشکل را برطرف خواهند کرد زیرا این مشکلات و خبرهای آن می تواند در میزان فروش گوشی iPhone XS عملکردی منفی داشته باشد.

امیدواریم که از مطالعه این خبر لذت برده باشید ، شما دوستان می توانید نظرات خود را راجع به این خبر با ما در بخش کامنت ها به اشتراک بگذارید.


Loading...