728 x 90

بروزرسانی نرم‌افزار کاربردی «ایرانسل من»

بروزرسانی، نرم‌افزار، کاربردیف «ایرانسل من»

اگنا-خدماتی نظیر مشاهده مناطق تحت پوشش شبکه ایرانسل، دسترسی به برنامه‌های کاربردی، قابلیت لمس سه‌بعدی و امتیازدهی در نسخه جدید «ایرانسل من» افزوده شده است.

 

به گزارش اگنا، بنابر اعلام ایرانسل، در نسخه جدید «ایرانسل من» مشترکان این اپراتور علاوه بر خدماتی که تاکنون از این نرم‌افزار کاربردی می‌گرفتند، می‌توانند از مناطق تحت پوشش شبکه ایرانسل اطلاع پیدا کنند، به برنامه‌های کاربردی دیگر دسترسی آسان داشته باشند، از قابلیت لمس سه‌بعدی استفاده کنند و به خدمات و محصولات این اپراتور امتیاز دهند.

مشترکان ایرانسل که نیاز به آگاهی از مناطق تحت پوشش شبکه ایرانسل دارند می‌توانند با مراجعه به فهرست سمت راست این نرم‌افزار در قسمت ارتباط با ما از مناطق تحت پوشش مطلع شوند.

همینطور مشترکان اندرویدی این نرم‌افزار برای دسترسی به برنامه‌های کاربردی می‌توانند از مسیر فهرست سمت راست، بخش سرگرمی برنامه‌های کاربردی همچون لنز، آهنگ پیشواز، دانا، بازیک، گیشه، کودک من، نسیم، ریتم و زوم را نصب و از آن‌ها استفاده کنند.

مشترکان ایرانسل من در iOS نیز می‌توانند با در اختیار داشتن آخرین نسخه‌ به روزرسانی شده این نرم‌افزار، از قابلیت 3D touch یا لمس سه‌بعدی بهره بگیرند.

ایرانسل، به عنوان بزرگترین اپراتور دیتای ایران و اپراتور پیشرو در کسب رضایت مشتری همواره مشتاق دریافت بازخوردهای مشترکان درباره خدمات و محصولات ارائه شده، از این رو، پس از این یک‌بار در ماه نظرسنجی امتیازدهی رضایت مشتری در «ایرانسل من» برگزار می‌شود، تا ایرانسل بتواند با دریافت بازخوردهای مشترکان در راستای بهبود عملکرد خدمات و محصولات خود اقدام کند.

 

منبع:ایسنا 

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Loading...