فیلم

اپل ۲۲ میلیون دلار دیگر از سامسونگ طلب کرد

به نظر می رسد دعوای حقوقی سامسونگ و اپل تمامی ندارد. سالها قبل زمانی که سامسونگ تولید گوشیهای سری گالکسی خود را شروع کرد تا به طور جدی با آیفون رقابت کند، شرکت اپل این شرکت کره‌ای را به اتهام کپی کردن طرح‌هایش به دادگاه کشاند.
اپل 22 میلیون دلار دیگر از سامسونگ طلب کرد

به گزارش شبکه خبري دولت الکترونيک از ایسنا، اپل در روند دعوای حقوقی خود با سامسونگ بیش از ۶۰ میلیون دلار هزینه کرده و انتظار دارد ۲۲ میلیون دلار از این رقم را از سامسونگ دریافت کند.

این دو شرکت سازنده گوشی همراه قرار است این موضوع را ۳۰ ژانویه بررسی کنند. هنوز جزییات این موضوع جدید در پونده پیچیده و طولانی سامسونگ و اپل مشخص نشده است.

سامسونگ درخصوص حکم اولیه مبنی بر پرداخت یک میلیارد و ۵۰ میلیون دلار به اپل فرجام خواهی کرده که سپس ۴۵۰ میلیون دلار از این رقم کاهش یافت و به ۵۹۸ میلیون دلار رسید. دادگاه تجدیدنظری که در ماه گذشته برگزار شد اعلام کرد که سامسونگ باید ۲۹۰ میلیون دلار به این شرکت آمریکایی بپردازد و در مجموع خسارت به ۸۸۸ میلیون دلار می‌رسد.

به نظر می رسد که دعوای حقوقی این دو شرکت تمامی ندارد زیرا مدل‌های جدید سامسونگ هنوز از سوی اپل به کپی برداری متهم می‌شوند.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا