فیلم

بازار داغ گوشی‌های تایوانی در جهان

عامل اصلی در افزایش ارزش بازار جهانی گوشی‌های هوشمند تایوانی مربوط به فروش بیشتر گوشی‌ New HTC One می‌شود که بر اساس آمار موجود ۵۰ درصد گوشی‌های تایوانی فروخته شده در جهان طی فصل گذشته را این محصول تشکیل می‌دهد.

خبرگزاری فارس: بازار داغ گوشی‌های تایوانی در جهان
 

به گزارش شبکه خبری دولت الکترونیک, افزایش فروش گوشی‌های هوشمند تایوانی در بازار جهانی که به دنبال افزایش فروش گوشی‌های HTC One و HTC Desire صورت گرفته، رکوردی تازه از خود برجا گذاشته است.

بررسی فصلی جدید مرکز تحقیقاتی MIC نشان داد در ۳ ماه گذشته ارزش بازار جهانی گوشی‌های هوشمند ساخت کشور تایوان در مجموع به ۲٫۳ میلیون دلار رسیده است که این رقم رشد متوالی ۶۸٫۵ درصدی را نشان می‌دهد.

“اِدی هان”(Eddie Han) از محققان بخش ارتباطات موبایلی در مرکز MIC در این خصوص توضیح داد: «عوامل اصلی در افزایش ارزش بازار جهانی گوشی‌های هوشمند تایوانی مربوط به فروش بیشتر گوشی‌ New HTC One می‌شود که بر اساس آمار موجود ۵۰ درصد گوشی‌های تایوانی فروخته شده در جهان طی فصل گذشته را این محصول تشکیل ‌داده است».

او همچنین در ادامه خاطرنشان کرد: «به صورت همزمان شرکت ایسوس گوشی هوشمند PadFone Infinity را معرفی کرد که بسیار مورد استقبال کاربران قرار گرفت و طی فصل دوم سال جاری میلادی عرضه آن افزایش یافت. عملکرد گوشی‌های New HTC One و ASUS PadFone Infinity در مجموع توانست حضور گوشی‌های تایوانی در بازار جهانی را افزایش دهد و درآمدهای این بازار را بیشتر کند».

بررسی نیمه دوم سال جاری میلادی نشان می‌دهد که دو شرکت سامسونگ و اپل قصد دارد در پایان فصل سوم بهترین گوشی خود را روانه بازار کنند و که این مسئله می‌تواند بر بازار جهانی تاثیرات قابل ملاحظه‌ای برجا بگذارد. پیش‌بینی می‌شود که تاثیرات اصلی عرضه این گوشی‌های هوشمند از جانب دو شرکت یاد شده بر بازار گوشی‌های ساخته شده در کشور تایوان طی فصل چهارم ۲۰۱۳ به طور مشهود مشاهده شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا