دسته‌بندی نشده

بازی سازان مستقل بصورت رایگان به نمایشگاه گیم تهران می‌آیند

قائم مقام بنیاد ملی بازی های رایانه ای از ایجاد تسهیلات به منظور حضور بازی سازان مستقل در سومین نمایشگاه گیم تهران خبر داد.

به گزارش شبکه خبری دولت الکترونیک,

معاونت ارتباطات بنیاد ملی بازی های رایانه ای، محمد بیطرف به حضور بازی سازان مستقل در سومین نمایشگاه بازی های رایانه ای تهران اشاره کرد و افزود: امسال بخش ویژه ای در نمایشگاه گیم تهران با عنوان بازی سازان مستقل خواهیم داشت همچنین پاویون خاصی برای بازی سازان مستقل درنظر گرفته شده است.

وی یادآور شد: متقاضیان برای حضور در بخش ویژه بازی سازان مستقل می توانند با مراجعه به سایت نمایشگاه بازی های رایانه ای، درخواست مربوط به حضور در این بخش را تکمیل و ارسال نمایند .

قائم مقام بنیاد ملی بازی های رایانه ای تاکید کرد: فضای مختص بازی سازان مستقل در بخشی با همین عنوان بصورت رایگان در اختیار تیم های بازی سازی قرار می گیرد تا آخرین دستاوردهای خود را در این زمینه به مخاطبان ارائه کنند.

بیطرف تاکید کرد: سنگ بنای قرار گرفتن تیم های بازی ساز در نمایشگاه بازی های رایانه ای تهران، تشکیل انجمن بازی سازان مستقل در آینده خواهد بود.

وی اظهار امیدواری کرد که زمینه تشکیل مجمع بازی سازان مستقل در نمایشگاه سوم بازی های رایانه ای فراهم شود.

قائم مقام بنیاد ملی بازی های رایانه ای گفت: نگاه ما به بازیسازان مستقل، حمایتی است و تسهیلات ویژه ای در نمایشگاه برای حضور این گروه درنظر گرفته شده است.

وی گفت: امسال با توجه به حضور گروه های مختلف و بازی سازان مستقل، نمایشگاه پرباری از محصولات ایرانی خواهیم داشت.

سومین نمایشگاه بازی های رایانه ای ۲۲ تا ۲۶ مردادماه در مصلای امام خمینی (ره) برگزار می شود.

تهیه وتنظیم:مهدی حیدرپور

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا