دسته‌بندی نشده

بانوان با «بلور» بازی می‌کنند

مرحله مقدماتی مسابقات بازی‌های رایانه‌ای (جام دیجیتال) توانسته علاقه‌مندان به بازی‌های رایانه‌ای را به گود رقابت در خانه‌های فرهنگ دیجیتال و مراکز برگزارکننده این دوره از مسابقات بکشاند.

به گزارش شبکه خبری دولت الکترونیک, امسال، دومین دوره از مسابقات بازی‌های رایانه‌ای (جام دیجیتال) در حال برگزاری است، با این تفاوت که در این دوره، بازی‌های «کانتر» و «دوتا» به صورت گروهی برگزار می‌شود و زنان نیز با بازی رایانه‌ای «بلور» به عرصه رقابت در زمینه بازی‌های رایانه‌ای وارد شده‌اند.
بر این اساس، قرار است تا ۲۸ شهریورماه نفرات برتر هر استان برای صعود به مرحله نهایی معرفی شوند؛ ضمن اینکه در تهران نیز هم‌زمان با سراسر کشور، چهار نمایندگی، برگزارکننده این مسابقات هستند که هر یک با معرفی نفرات و تیم‌های برتر، چهار سهمیه را به خود اختصاص می‌دهند.
در عین حال، یک سهمیه در استان تهران نیز به رقابت افرادی اختصاص خواهد یافت که در روزهای ابتدایی هفتمین نمایشگاه بین‌المللی رسانه‌های دیجیتال در مهرماه، به رقابت خواهند پرداخت؛ درواقع رقابت‌کنندگان افرادی هستند که به هر دلیل از ثبت‌نام در مسابقات مقدماتی باز مانده و می‌توانند یک بار دیگر شانس خود را برای برنده شدن در این مسابقات امتحان کنند.
مرحله نهایی مسابقات بازی‌های رایانه‌ای جام دیجیتال در مهرماه و هم‌زمان با هفتمین دوره نمایشگاه بین‌المللی رسانه‌های دیجیتال برگزار می‌شود.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا