فیلم

برون سپاري تولید گوشی‌های HTC

شرکت HTC مذاکراتی را با یکی از شعبات Foxconn، شرکت FIH Mobile و شرکت Wistron آغاز کرده است تا از این طریق بتواند خط تولید گوشی‌های هوشمند خود را برون‌سپاری کند.

خبرگزاری فارس: تولید گوشی‌های HTC به شرکت‌های دیگر سپرده می‌شود

به گزارش شبکه خبری دولت الکترونیک,شرکت تولیدکننده گوشی‌های هوشمند HTC که این روزها مشکلاتی را پیش‌روی فعالیت‌های خود می‌بیند، اعلام کرد که با روی آوردن به چند شرکت خارجی قصد دارد تولید برخی گوشی‌های خود را برون‌سپاری کند تا از این طریق بتواند هزینه‌های خود را کاهش دهد.

این اقدام همچنین به شرکت HTC کمک می‌کند تا مشکلات لجستیکی و تدارکاتی خود که اوایل سال جاری میلادی نمایان شد را حل کند. شرکت HTC در اوایل سال ۲۰۱۳ میلادی برای عرضه جهانی بهترین گوشی هوشمند خود یعنی HTC One با مشکلاتی مواجه شد و شایعات منتشر شده بر آن بود که این مرکز برای تامین قطعات این محصول هنوز مشکل دارد.

این طور که روزنامه وال‌استریت ژورنال و خبرگزاری رویترز گزارش داده‌اند، شرکت HTC مذاکراتی را با یکی از شعبات Foxconn، شرکت FIH Mobile و شرکت Wistron آغاز کرده است تا از این طریق بتواند خط تولید گوشی‌های هوشمند خود را برون‌سپاری کند.

با توجه به اینکه شرکت تایوانی HTC این روزها کاهش فروش محصولات خود در بازار جهانی را تجربه می‌کند،‌ تولید گوشی داخل این کارخانه چندان منطقی به نظر نمی‌رسد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا