دسته‌بندی نشده

بیش از ۱۰ میلیون، مشتری ۴G بزرگ ترین شرکت اروپایی

اپراتور 4جیاگنا- تعداد مشترکین ۴G تلفن همراه شرکت EE بریتانیا که بزرگترین شرکت ارائه‌دهنده خدمات LTE یا نسل چهارم در اروپا به شمار می‌آید از ۱۰ میلیون مشترک گذشته است.

 

به گزارش ایسنا، در پی ورود تلفن‌های هوشمند جدید به بازار و توسعه شبکه ۴G در مناطق جدید، برای اولین بار ترافیک داده‌های LTE از ۳G بیشتر شد. از زمان آغاز ارائه خدمات LTE در مناطق دورافتاده و روستایی ، استفاده از LTE در این مناطق اسکاتلند ۶۰ درصد افزایش یافته است.

 

شرکت EE پیش‌بینی کرده است تا سال ۲۰۱۸ ترافیک شبکه این شرکت حداقل به یک اگزابایت (یک میلیون ترابایت) در سال برسد. این حجم اطلاعات معادل ۳ برابر حجم فعلی و ۱۶ برابر حجم اطلاعات شبکه ۳G در سال ۲۰۱۲ است.

 

بر اساس اطلاعات سایت شرکت ارتباطات زیرساخت، افزایش حجم ترافیک دیتا به دلیل تقاضاهای ناشی از تبادل فایل‌های ویدیویی و ارتباطات شبکه های اجتماعی است که در حال حاضر ۵۱ درصد ترافیک داده‌های شبکه ۴G را تشکیل می‌دهند.

 

سایر بخش‌ها و صنایع که از ارتباطات موبایل استفاده می‌کنند نیز در افزایش ترافیک داده‌ها تأثیرگذارند. همچنین، استفاده از کاربردهای (اپلیکیشن‌ها) بهداشتی از اواسط سال ۲۰۱۴ تا کنون ۶۳ درصد رشد کرده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا