دسته‌بندی نشده

تدوین مدل مفهومی شبکه ملی اطلاعات

به گزارش شبکه خبري دولت الکترونيک، دبیر شورای عالی فضای مجازی در حاشیه بازدید از نمایشگاه الکامپ ۲۰۱۳ در خصوص برنامه های این شورا برای شبکه ملی اطلاعات اظهار داشت: مدل مفهومی شبکه ملی اطلاعات با کمک سازمان ها و نهادهای مرتبط تحت مدیریت مرکز ملی فضای مجازی در حال تدوین است.

ارتباط امن

وی با بیان اینکه مدل مفهومی زیرساخت این شبکه توسط سازمان فناوری اطلاعات در حال تهیه است و به زودی ارائه خواهد شد، افزود: در زمینه تهیه مدل مفهومی محتوا از سایر سازمان ها کمک می گیریم.

وی در پاسخ به پرسش درباره تفاوت این شبکه و طرح مفهومی آن با شبکه ملی اطلاعات که در گذشته بحث می شد گفت: این شبکه به شبکه ای پایدار، امن و پرسرعت تبدیل می شود.

انتظاری با اشاره به اینکه مدل مفهومی شبکه ملی اطلاعات در جلسه آینده شورای عالی فضای مجازی ارائه می شود، گفت: دومین جلسه شورای عالی فضای مجازی در آینده نزدیک برگزار خواهد شد.

 محمدحسن انتظاری تجربه عضویت و برقراری ارتباط وزیر ارتباطات را با شبکه های اجتماعی داخلی را مثبت ارزیابی کرد و گفت: به زودی طرحی برای ساماندهی شبکه های اجتماعی داخلی ارائه خواهیم کرد.

رئیس مرکز ملی و دبیر شورای عالی فضای مجازی از ساماندهی شبکه های اجتماعی داخلی خبر داد و گفت: به زودی طرحی برای ساماندهی این شبکه های اجتماعی ارائه خواهیم کرد.

مهندس انتظاری حضور آنلاین وزیر ارتباطات را در چهار شبکه اجتماعی تجربه مثبتی برای حمایت از این شبکه ها عنوان کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا