دسته‌بندی نشده

تلاش برای رساندن فیبرنوری به درب منازل

فیبر نوریاگنا- وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به مقدمات تلاش برای رساندن فیبرنوری به در منازل گفت: هدف ما این است که امسال این کار رونق بگیرد و گسترش پیدا می‌کند.

محمود واعظی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا در قزوین، محمود واعظی با اشاره به افزایش رشد اقتصادی کشور تصریح کرد: در ابتدای دولت یازدهم، کشور با رشد منفی اقتصادی مواجه بود و خوشبختانه امروز به رشد سه درصد رسیده‌ایم و برنامه‌ریزی‌ها به گونه‌ای است که تا پایان سال آینده باید به رشد ۸ درصد دست پیدا کنیم.

واعظی درباره اقدامات انجام شده وزارت ارتباطات و فناوری ارتباطات در قزوین اظهار کرد: سال گذشته در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات ۳۳ میلیارد تومان در استان قزوین هزینه شده که ۱۵ میلیارد تومان آن برای تقویت و توسعه فیبر نوری تخصیص یافته است.

وی تصریح کرد: تلاش دولت در دو سال گذشته این گونه بود که ابتدا یک وفاق بین اقشار مختلف کشور به وجود بیاید و این مهم یکی از مسائلی بود که به آن نیاز داشتیم.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ایجاد همدلی و همزبانی بین مسوولان و مردم را یکی از اهداف راهبردی و مهم دولت یازدهم معرفی کرد و گفت: خوشبختانه بین قوای سه گانه همکاری بسیار خوبی به وجود آمده و این مهم در نهایت موجب پیشبرد بهتر امور کشور شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا