فیلم

جریمه ۳۴۰ هزار دلاری سامسونگ در تایوان

شرکت سامسونگ به علت ارسال نظرات جعلی از سوی کاربران در مورد کیفیت بد محصولات شرکت‌های رقیب و تخریب وجهه آنها به پرداخت جریمه ۳۴۰ هزار دلاری در تایوان محکوم شد.

خبرگزاری فارس: جریمه 340 هزار دلاری سامسونگ در تایوان

به گزارش شبکه خبری دولت الکترونیک,اولین بار کمیسیون فدرال ارتباطات آمریکا به وقوع این مساله پی برد و در ماه آوریل از آغاز تحقیقات در این زمینه خبر داد. بررسی های مذکور نشان داد که سامسونگ تعداد زیادی نویسنده و کارمند استخدام کرده تا با حضور در وب سایت های مختلف تایوانی مطالبی را در مورد نقاط ضعف محصولات ساخت شرکت‌های رقیب منتشر کنند.

سامسونگ این کار را با همکاری یک شرکت بازاریابی ثالث انجام داده و برای پیاده سازی این طرح بیش از صدهزار دلار هزینه کرده است. از جمله شرکت‌های قربانی این اقدام سامسونگ htc بوده که در زمینه تولید گوشی‌های هوشمند با سامسونگ رقابت می‌کند.

کارمندان به خدمت گرفته شده از سوی سامسونگ در کنار تخریب وجهه رقبا تلاش می کردند به طور غیرمستقیم تولیدات خود را برتر و بهتر از محصولات ساخت دیگر شرکت ها جلوه دهند. سامسونگ در واکنش به انتشار این خبر مدعی شده که خود را متعهد به برقراری ارتباطات شفاف و صادقانه با مشتریانش می‌داند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا