دسته‌بندی نشده

جستجوی اطلاعات تخصصي سرطان سينه تنها با يك كليك

بيش از ۶۰ درصد بيماران مبتلا به سرطان سينه در صورت داشتن اطلاعات كافي مرتبط با بيماري و اقدام به موقع مي توانند از گسترش بيماري  جلوگيري كرده و درمان قطعي شوند.
به گزارش شبکه خبری دولت الکترونیک، دبير جشنواره الكترونيكي خدمات سلامت، وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشكي با بيان اين مطلب افزود: از آنجاييكه نبود اطلاعات تخصصي و يا كمبود آن ،بيماران مبتلا به سرطان سينه را در مواجهه با اين بيماري دچار دغدغه و سردرگمي مي كند و بعضا اطلاعات نادرست و غير تخصصي، شدت و مسير بيماري آنان را تغيير مي دهد، بنابراين براي جبران اين خلا، سايت تخصصي سرطان سينه به نشاني 
www.bcancer.ir  توسط معاونت تحقیقات و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت راه اندازي شده است.
وي گفت: این سایت با هدف افزايش سطح آگاهي عمومي سامانه اطلاع رساني الكترونيكي ياد شده را در خصوص شايع ترين بيماري زنان در سال گذشته راه اندازي كرده است. در اين پايگاه آموزشي و اطلاع رساني الكترونيكي، اطلاعاتي شامل علايم هشدار دهنده و خطر ساز، روش هاي تشخيص و درمان، امكان دسترسي به جديدترين تحقيقات علمي و پژوهشي و آشنايي با مراكز تحقيقات دانشگاهي، آشنايي با بيمارستان هاي قطب و آزمايشگاه ها و داروخانه هاي خاص اين بيماران و آخرين اخبار و اطلاعات مرتبط با بيماري سرطان سينه براي علاقمندان فراهم شده است.
دكتر رياضي در پايان ضمن اشاره به برگزاري جشنواره الكترونيكي خدمات سلامت که در بهمن ماه سال جاري برگزار خواهد شد، ابراز اميدواري كرد تا خدمات بيشتري در حوزه آموزش و اطلاع رساني سلامت به عموم هموطنان معرفي شود.
گفتني است اغلب مبتلايان ، به علت عدم آگاهي لازم ازا نواع اين بيماري و شيوه هاي مقابله  با آن ،هزينه هاي مالي و روحي هنگفتي را متحمل مي شوند.كه با اطلاع رساني مناسب و فراهم آوردن سطح دسترسي آنان به اطلاعات آنلاين امكان پيشگيري از عواقب حاد بيماري و پيشرفت در بيماران مبتلا فراهم مي شود .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا