دسته‌بندی نشده

جست‌وجو به دنبال مدیرعامل جدید مايكروسافت

“بیل گیتس”(Bill Gates) موسس و مدیر شرکت مایکروسافت که روز گذشته در مورد فرآیند جست‌وجو به دنبال مدیرعامل جدید این شرکت صحبت می‌کرد بسیار احساساتی شد و گریه کرد.
اشک‌های "بیل گیتس" برای پیدا کردن مدیرعامل جدید مایکروسافت

به گزارش شبکه خبری دولت الکترونیک,

 گیتس که در جمع سهامداران شرکت مایکروسافت حاضر شده بود تا در این جلسه سالانه در واشنگتن سخنرانی کند، هنگامی که در مورد فرآیند پیدا کردن جایگزین برای “استیو بالمر”(Steve Ballmer) توضیح می‌داد اشک از چشمانش سرازیر شد.

او گفت: «ما این اطمینان را برقرار می‌کنیم که مدیرعامل بعدی مایکروسافت مناسب‌ترین فرد برای این کار محسوب می‌شود که در مناسب‌ترین زمان بر این صندلی می‌نشیند تا شرکتی که همه ما دوستش داریم در بهترین شکل اداره شود.»

او در ادامه اظهار داشت: «ما به جرات این مسئله را بازگو می‌کنیم که مایکروسافت به عنوان شرکتی که قصد دارد دنیا را به فضای بهتر برای زندگی تبدیل کند، در مسیر حرکت خود به جلو موفق خواهد شد.»

بالمر که مدیرعامل کنونی شرکت مایکروسافت محسوب می‌شود در آگوست ۲۰۱۳ اعلام کرد که تا کمتر از یک سال آینده از غول نرم‌افزاری جهان کناره‌گیری می‌کند.

“استیو بالمر” که هم‌اکنون ۵۷ سال دارد طی بیانیه‌ای اعلام کرد: «تفکرات اصلی و اساسی من در مورد زمان‌بندی فعالیت‌های مایکروسافت مهم‌ترین عاملی بود که باعث شد در میانه راه انتقال استراتژی‌های مایکروسافت به خدمات و دستگاه‌ها، تصمیم به بازنشستگی بگیرم. ما به مدیرعاملی نیاز داریم که برای این مسیر جدید در دوره زمانی طولانی‌تر در این پست حضور یابد.»

گزارش‌های رسیده حاکی از آن است که خروج بالمر از شرکت مایکروسافت بسیار زودتر از برنامه‌ریزی‌های قبلی صورت می‌گیرد و این طور به نظر می‌رسد که وی مجبور به انجام چنین تصمیمی شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا