دسته‌بندی نشده

حذف ریموت کنترل، رویکرد جدید ساخت تلویزیون‌های هوشمند

بی‌نیازی از ریموت کنترل تلویزیون، رویکرد جدید تولیدکنندگان تلویزیون‌های هوشمند است. با تکنولوژی تعامل هوشمند، کاربران می‌توانند با حرکات دست، صحبت کردن و تشخیص چهره، با تلویزیون در ارتباط باشند.

خبرگزاری فارس: حذف ریموت کنترل، رویکرد جدید ساخت تلویزیون‌های هوشمند

 

به گزارش شبکه خبری دولت الکترونیک, در پی رویکرد جدید تولیدکنندگان تلویزیون‌های هوشمند مبنی بر افزایش ارتباط بین کاربر و تلویزیون‌ و حذف ریموت کنترل از تلویزیون‌، شرکت سامسونگ نیز در ساخت مدل‌های جدید تلویزیون‌های هوشمند خود، به دنبال استفاده و ارتقاء فناوری تعامل هوشمند جدید است.

همچنان که این شرکت در جدیدترین مدل تلویزیون هوشمند خود در سال ۲۰۱۳، ارتقاء قابلیت‌ تعامل هوشمند را در دستور کار قرار داده است.

تعامل هوشمند یکی از پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌ها در زمینه نوع استفاده از تلویزیون است. کاربران در این تکنولوژی قادر خواهند بود با استفاده از حرکات دست، صحبت کردن با تلویزیون و تشخیص چهره، با تلویزیون در ارتباط باشند و دیگر نیازی به ریموت کنترل تلویزیون نیست.

هدف از این قابلیت‌ها افزایش راحتی و سهولت هر چه بیشتر کار با تلویزیون است.

سامسونگ در جهت استفاده هر بیشتر از تکنولوژی‌ تعامل هوشمند در محصولات خود، برای مثال قابلیت ورق زدن پنل‌های اسمارت هاب و افزایش فرامین صوتی به ۳۰۰ دستور را در محصول سال ۲۰۱۳ اعمال کرده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا