دسته‌بندی نشده

حضور دو کاندید ریاست‌جمهوری در مرکز ملی فضای مجازی

 

 

 

علی اکبر ولایتی و غلامعلی حدادعادل دو نامزد يازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري فردا ضمن بازدید از مرکز ملی فضای مجازی به بیان دیدگاههای خود درباره توسعه فناوری اطلاعات و فضای مجازی می پردازند.

علی اکبر ولایتی ساعت ۱۲ یکشنبه ۱۲ خرداد و غلامعلی حدادعادل ۹ صبح یکشنبه ۱۲ خرداد در كنفرانس هاي خبري جداگانه ای برنامه هاي خود را جهت بهره برداري كاربردي از ظرفيت هاي فضاي مجازي در رشد و گسترش حوزه هاي فرهنگي، اقتصادي و اجتماعي كشور تشريح مي‌كنند.

این ۲ کاندیدای ریاست جمهوری ضمن بيان برنامه ها به سوالات خبرنگاران نیز پاسخ خواهند داد.
روابط عمومي مركز ملي فضاي مجازي با توجه به آثار و ظرفيت­هاي ويژه فضاي مجازي در گسترش مناسبات فرهنگي، اقتصادي، سياسي و امنيتي و تاثير بي بديل آن در دستيابي به حماسه سياسي و اقتصادي، از كانديداهاي رياست جمهوري دعوت كرده است ضمن حضور و بازديد از اين مركز، به بيان رويكردهاي برنامه اي خود در خصوص بهره برداري از ظرفيت هاي فضاي مجازي اعم از فناوری اطلاعات و ارتباطات و بهره مندي صحيح از اين فضا در رشد و تعالي كشور بپردازند.
به گزارش مهر، مركز ملي فضای مجازی در تاريخ ۱۷ اسفند ۱۳۹۰ به دستور مقام معظم رهبري و با توجه به آثار چشمگير شبكه جهانی اينترنت در ابعاد زندگی فردی و اجتماعی، لزوم برنامه‌ريزی و هماهنگی به منظور صيانت از آسيب‌های ناشی از آن و بهره‌گيری حداكثری از فرصت‌ها در جهت ارائه خدمات گسترده و مفيد به مردم، آغاز به كار كرد.
شوراي عالي فضاي مجازي در رديف شوراي عالي امنيت ملي و شوراي عالي انقلاب فرهنگي، جزء سه شوراي مهم كشور است كه رياست آنها را بر اساس قانون رئيس جمهور عهده دار خواهد بود.

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا