دسته‌بندی نشده

حملات شدید سایبری به وب‌‍سایت‌های بسیج در آستانه انتخابات

با توجه به نزدیک شدن ایام انتخابات و مشاركت بسیج در خلق حماسه سیاسی، عوامل استكبار این بار از لهستان اقدام به حملات سایبری به وب‌سایت های بسیج و در رأس آنها، پایگاه اینترنتی بسیج (Basij.ir) نموده‌اند.

پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس فتا: با آغاز دور جدید فعالیت های بسیج از ابتدای سال جدید در زمینه خلق حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی در كشور و حضور گسترده بسیجیان در عرصه نبرد سایبری، معاونت فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان بسیج مستضعفین اعلام كرد: با توجه به نزدیک شدن ایام انتخابات، عوامل استكبار جهانی دور جدیدی از حملات سایبری را به وب سایت های بسیج و در راس آنها پایگاه اینترنتی بسیج Basij.ir شروع نموده اند.

 

 
حملات سایبری فوق در قالب یک حمله اینترنتی توزیع شده از آی پی‌های (IP) متعدد مربوط به كشور لهستان می‌باشد كه از ابتدای رصد این حملات، اقدامات دفاعی از سوی معاونت فاوای بسیج انجام شده است.
 
این حملات كه همچنان ادامه دارد با مانیتورینگ لحظه‌ای، تشكیل تیم های اجرایی ویژه و اقدام برای خنثی سازی و مقابله با حملات توسط نیروهای سایبری بسیج كنترل و دفع می شود.
 
لازم به ذكر است طبق پیگیری بعمل آمده از مبادی مربوطه، عاملان حملات سایبری از كشور لهستان به چندین جای مختلف كشور در حال حمله هستند كه تاكنون به موفقیت چشمگیری دست نیافته اند.
 
از ابتدای سال جاری تا كنون، سازمان بسیج مستضعفین و در راس آن سردار نقدی ریاست این سازمان با بررسی دقیق و تبیین فرمایشات مقام معظم ولایت برای ایجاد و خلق حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی اقدام نموده اند. 
 
ایشان در همین راستا برگزاری انتخابات با حضور حداكثری، امن و ایمن در انتخابات را در خلق حماسه سیاسی اعلام نموده است. همچنین اصلی ترین حماسه سیاسی در عرصه جهانی را شناساندن ظلم و جنایات آمریكا به دنیا و نمایش پوشالی بودن قدرت آمریكا معرفی نموده اند كه برخی سخنرانی های سردار نقدی طی یك ماه اخیر بویژه افشای توطئه های دشمن در پروژه كشته سازی و … باعث واكنش های شدید و عصبی دشمنان و رسانه های وابسته شده است.
 
بسیج مستضعفین این حملات و واكنش ها را نشانی از عملكرد صحیح رسانه ای در راستای اجرای فرامین مقام معظم ولایت حضرت امام خامنه ای عزیز می داند و امیدوار است بتواند در زمینه خلق حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی همانطور كه در ترویج اقتصاد مقاومتی موفق بوده است، پیشتاز باشد.
 
گفتنی است این نخستین باری است كه این حملات سایبری رسانه‌ای می شود. آنگونه كه اسماعیل احمدی – مدیر پایگاه اینترنتی بسیج – می گوید: طی سه سال اخیر حملات بی شماری صورت گرفته كه دشمن با رصد برنامه های خاص و بویژه سخنرانی های مهم رییس سازمان بسیج مستضعفین در ایام و مناسبت های ویژه و در مجامع خاص از آنجایی كه این سایت مرجع اصلی اخبار سردار نقدی می باشد، حملات را تشدید می‌كرد كه نیاز نمی‌دیدیم این موضوع را رسانه‌ای كنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا