دسته‌بندی نشده

حکیم جوادی از وزارت ارتباطات رفت/جهانگرد رئیس جدید سازمان فناوری اطلاعات شد

طی حکمی از سوی واعظی، از زحمات علی حکیم جوادی رئیس سابق سازمان فناوری اطلاعات ایران تقدیر و جهانگرد به عنوان رئیس جدید این سازمان منصوب شد.

خبرگزاری فارس: حکیم جوادی از وزارت ارتباطات رفت/جهانگرد رئیس جدید سازمان فناوری اطلاعات شد

به گزارش شبکه خبری دولت الکترونیک, در حکمی از سوی محمود واعظی وزیر ارتباطات، از زحمات علی حکیم جوادی رئیس سابق سازمان فناوری اطلاعات ایران تقدیر و نصرالله جهانگرد رئیس جدید این سازمان شد.

در متن حکم محمود واعظی وزیر ارتباطات آمده است:

«جناب آقای مهندس نصرالله جهانگرد، با عنایت به تجارب ارزشمندتان، جنابعالی را به سمت معاون وزیر و رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران منصوب می نمایم.

امید است با اتکال به خداوند متعال و رعایت اخلاق و تقوی الهی با جدیت و تلاش وافر خدمت گذاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم سرافراز ایران را سرلوحه کار خود قرار داده و در جهت تحقق اهداف دولت تدبیر و امید موفق باشید.

توفیق شما را در تقویت عزت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحت زعامت مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (حفظه الله) از درگاه خداوند متعال مسالت می نمایم.

جهانگرد پیش از این به عنوان سرپرست و معاون برنامه ریزی و توسعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، مسؤل تدوین برنامه توسعه‌ کاربری فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران (تکفا)، مدیر هماهنگی ملی ایران در برنامه‌ اجلاس جهانی سران جامعه‌ اطلاعاتی، فعالیت داشته است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا