نقد و بررسی

خدمات بانکداري الکترونيکی بايد ارتقا يابد

دومين گردهمايي مديران ارشد، روساي حوزه‌ها و شعب بانک پارسيان در سال ۹۲ با حضور مديرعامل و اعضاي هيات عامل با موضوع «بررسي بازخورد اهداف بانک و چالش‌هاي اجرايي شرکت تجارت الکترونيک پارسيان در حوزه فناوري اطلاعات» برگزار شد.

به گزارش شبکه خبری دولت الکترونیک,در اين گردهمايي يک روزه، شايسته، مديرعامل بانک پارسیان يکي از ابزارهاي جذب منابع و تامين مالي در سال‌هاي اخير را استفاده از بانکداري الکترونيکی برشمرد و بر تلاش مضاعف صف، ستاد و شرکت پککو در راستاي رشد و اعتلاي بانک تاکيد کرد.
مديرعامل بانک پارسیان با اشاره به دستاوردهاي بانک پارسيان در پنج ماهه اول سال ۹۲ گفت: بيشترين رقم جذب سپرده و جايگاه اول در جذب منابع در ميان بانک‌هاي خصوصي را بانک پارسيان از آن خود کرده است اما لازم است در ديگر بخش‌ها نيز بنا به اهداف بانک گام برداريم. شايسته باباپور، معاون توسعه بازار شرکت تجارت الکترونيک پارسيان نیز گفت: مجموع تعداد تراکنش‌هاي کارتخوان‌هاي فروشگاهي و خودپردازهاي کشور در سال ۹۱ بالغ بر ۶/۵ ميليارد تراکنش بوده است.
معاون توسعه بازار شرکت تجارت الکترونيک پارسيان گفت: در مورد فراواني کارتخوان‌هاي فروشگاهي در سال۹۱ نسبت به سال ۸۷، ۲۰۰درصد رشد داشته‌ايم و همچنين در حوزه متوسط مبلغ تراكنش‌هاي هر دستگاه كارتخوان فروشگاهي پارسيان نسبت به سال ۸۷ نيز ۱۰۵۰ درصد رشد کسب کرده است. مبلغ تراكنش كارتخوان‌هاي فروشگاهي پارسيان نسبت به سال ۸۷ نيز ۳۳۷۵ درصد رشد را نشان مي‌دهد.
باباپور با اشاره به تركيب مبلغ تراكنش‌هاي شتابي و پارسياني كارتخوان‌هاي فروشگاهي پارسيان از سال ۸۷ تا ۱۳۹۱ گفت: ۹۰ درصد کارت‌هايي که روي کارتخوان‌هاي فروشگاهي بانک پارسيان کشيده شده، کارت‌هاي شتابي بوده که منابع از بانک‌هاي ديگر خارج و به بانک پارسيان واريز شد.
وي توسعه زيرساخت‌هاي فني و مخابراتي، طراحي و استقرار سویيچ جديد شرکت منطبق با استانداردهاي شاپرک، راه‌اندازي مرکز تماس متمرکز شرکت و استقرار تمامي کارکردهاي الزام شده از سوي شاپرک و مورد نياز پذيرندگان روي کارتخوان‌هاي فروشگاهي را از اقدامات انجام شده شرکت پککو در راستاي اعتلا و تحقق بانکداري الکترونيکی برشمرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا