دسته‌بندی نشده

در کانال های تلگرامی چه می گذرد

اگنا – شبکه های اجتماعی مدتی است که توانسته اند جای خود رادرمیان کاربران فضای مجازی باز کرده و میلیون ها کاربر ازسراسرجهان را به خود جذب کنند،مساله ای که خود مشکلاتی به همراه داشته است.

شبکه های اجتماعی از زمانی که وارد دنیای مجازی شده اند و در میان کاربران به شهرت رسیده اند بحث فیلترینگ را به همراه خود داشته اند. تقریبآ هر نرم افزار یا شبکه اجتماعی جدیدی که وارد دنیای مجازی شده زمانی با اختلالات یا بسته شدن های موقت مواجه بوده و حتی بسیاری از این نرم افزارها به کلی بسته شده اند.
مسئولین از شبکه های اجتماعی معمولآ برای اطلاع رسانی و یا اظهار نظر استفاده می کنند و کاربرانی هم با توجه به پست گذاشته شده در رابطه با آن شروع به بحث و گفت و گو می کنند. بسیاری از پست های گذاشته شده توسط مسئولین تنها برای اظهار نظر شخصی مورد استفاده قرار گرفته و در نهایت همین موضوع باعث شده تا بسیاری از کاربران به آهستگی از صفحات این اشخاص دور شده و دیگر به آن ها توجهی نکنند.

مردم به دنبال مسئولین، مسوئلین به دنبال مردم/ در کانال های تلگرامی چه می گذرد

این روزها حتی اگر پست و مطلب جالب توسط یک مسئول یا فرد مهم منتشر شده در بهترین حالت چند هزار کلیک خورده و تعداد کامنت های آن نیز انگشت شمار خواهد بود و همان چند نظر هم بی محتوا و بدون منظور هستند. با این وجود نزدیک شدن به انتخابات موجب شده تا بسیاری از مسئولان سعی کنند تا دوباره وارد نرم افزارهای فضای مجازی مانند: تلگرام و اینستاگرام شده و از آن ها برای تبلیغات خود استفاده کنند. مساله ای که با توجه به نوع فعالیت گذشته آن ها در شبکه های اجتماعی در بسیاری از موارد ناموفق بوده است.

بسیاری از این افراد حتی حاضر شده اند تا مبالغ قابل توجهی را صرف کرده و افرادی را برای انتشار پست های مختلف در این صفحات اجتماعی استخدام کنند. اما این بازار عمر چندان طولانی نداشت، چرا که هیچ فردی حاضر نیست برای سیستم هایی که مشخص نیست تا چند وقت دیگر باز هستند هزینه ای پرداخت کند. نرم افزار تلگرام در میان برنامه هایی است که با توجه به مشکلات خود چندین بار تا پای بسته شدن کلی پیش رفته است و همین آینده نا مشخص موجب شده تا بسیاری نسبت به استفاده از آن تردید داشته باشند.

مردم به دنبال مسئولین، مسوئلین به دنبال مردم/ در کانال های تلگرامی چه می گذرد

چند روز پیش خبری منتشر شد مبنی بر این که قرار است تا با غیر فعال شدن صفحات غیر اخلاقی در تلگرام این برنامه تا چند وقت دیگر به فعالیت خود ادامه دهد. اما این راه حل هم به نظر موقتی است و معلوم نیست که آیا می تواند مشکل این نرم افزار را بالاخره حل کند یا خیر.

حال سوال اینجاست که با وجود موضوعات مطرح شده مشخص نیست بالاخره مسئولین چه تصمیمی درباره این نرم افزارها خواهند گرفت، آیا قرار است این برنامه ها بسته شده و از دسترس همه خارج شوند یا این که با فیلتر بخش های نامناسب استفاده از آن ها بدون اختلال و مشکل ممکن شود؟

انتهای پیام/

کانال تلگرامی اگنا- از اینجا عضو شوید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا