دسته‌بندی نشده

راه اندازی مرکز داده و پورتال انگلیسی در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

همزمان با سالروز شهادت شهیدآیت‌ا… دکتر بهشتی و در آستانه مبعث رسول اکرم صلي‌ا…عليه وآله  در مراسمي با حضور دکتر رزاقی رئيس دانشگاه پرتال انگلیسی و دیتا سنتر جدید دانشگاه افتتاح شد.

 

به گزارش شبکه خبری دولت الکترونیک، در اين مراسم كه جمعي از مسوولان نيز حضور داشتند،  دکتر رزاقی رئيس دانشگاه ضمن تبیين اهداف ایجاد پرتال انگلیسی دانشگاه اظهارداشت: با توجه به شرایط کنونی جامعه بین‌الملل که به صورت علنی و صریح اقدام به ایجاد ارتش سایبری کرده‌اند، باید پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های ملی ایران را به جهان عرضه كرد تا بتوانیم به مقابله با اهداف شوم آنان بپردازیم .

مهندس ذنوبی سرپرست مرکز فن‌آوري اطلاعات دانشگاه نيز در اين مراسم ضمن تشریح اهداف پروژه ها اظهار داشت: پروژه بازسازی دیتا سنتر دانشگاه با اعتباری بالغ بر ۰۰۰/۰۰۰/۴۰۰ ريال با مشارکت واحدهای مختلف دانشگاه انجام شد.

وي افزود: تمامی اقدامات صورت گرفته در دیتاسنتر براساس استانداردهای بین‌المللی بوده و کلیه موارد پدافند غیرعامل و امنیتی در آن رعایت شده است.

سرپرست مركز فن‌آوري اطلاعات دانشگاه در ادامه سخنان خود افزود: در پروژه پورتال انگلیسی که با مشارکت مدیریت آمار و فن‌آوری اطلاعات و مدیریت روابط بین‌الملل و دانشگاهی از دی ماه سال ۸۹ شروع شد،  تأمین محتوا و ترجمه اطلاعات به زبان انگلیسی توسط مدیریت روابط بین‌الملل و طراحی پورتال توسط مرکز فن‌آوری اطلاعات صورت گرفته است.

 

 

 

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا