دسته‌بندی نشده

راه اندازی ۱۸ هزار ایستگاه شبکه رهگیری مرسولات پستی در کشور

مدیر عامل شرکت پست از راه اندازی بیش از ۱۸ هزار ایستگاه شبکه رهگیری مرسولات پستی در واحدهای پستی سراسر کشور خبر داد.
 
 

به گزارش شبکه خبری دولت الکترونیک,محمد حسن کرباسیان با اشاره به فعالیت‌های شرکت پست طی ۸ سال گذشته از رسیدن سرانه مرسوله پستی از ۸ به ۱۵ مرسوله خبر داد و گفت: تعداد مرسولات پستی از ۵۴۰ میلیون مرسوله در آغاز دولت نهم تاکنون به بیش از یک میلیارد و ۱۷۶ میلیون مرسوله رسیده است.

کرباسیان ادامه داد: همچنین پوشش مساحتی در هر واحد پستی نیز از میزان ۱۷۳ کیلومتر مربع به ۹۱ کیلومتر مربع بهبود یافته است.

مدیرعامل شرکت پست با اشاره به راه اندازی ۱۶ هزار دفتر خدمات ارتباطی افزود: بیش از ۵ هزار واحد دفتر خدمات ارتباطی شهری و حدود ۱۰ هزار واحد روستایی دفاتر خدمات ارتباطی در طی این مدت راه اندازی شده است.

وی گفت: بیش از ۱۸ هزار ایستگاه شبکه رهگیری مرسولات پستی در واحدهای پستی سراسر کشور نیز در همین راستا راه اندازی شده است.

کرباسیان با اشاره به رشد قابل توجه تعداد خدمات نوین در شرکت پست تصریح کرد: تا پایان سال ۹۱ بالغ بر ۳۰۰ درصد از برنامه‌های خدمات نوین پستی تحقق یافته است.

مدیرعامل شرکت پست به تلاش‌های این شرکت در کاهش زمان سیر مرسولات عادی بین مراکز استان‌ها اشاره کرد و افزود: ۱۲۰ درصد از اهداف ما در این بخش محقق شده است.

کرباسیان با بیان اینکه امروزه روند رو به رشد صنعت و به تناسب آن رشد تقاضا باعث شکل گیری بازارهای فروش و مراکز عرضه خدمات شده است اظهار داشت: افزایش کیفیت در توزیع کالا از مبدا تولید تا رسیدن به دست مصرف کننده نهایی به یک جزء مهم از تولید ناخالص داخلی کشور مبدل شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا