دسته‌بندی نشده

رقابت فشرده گیمرهای حرفه‌ای در جام دیجیتال آغاز شد

رقابت فشرده گیمرهای حرفه‌ای در جام دیجیتال همزمان با آغاز مرحله مقدماتی آغاز شد.

به گزارش شبکه خبری دولت الکترونیک,مرحله مقدماتی مسابقات بازی های رایانه ای (جام دیجیتال) شور و نشاطی را بر خانه‌های فرهنگ دیجیتال و مراکز برگزارکننده این دوره از مسابقات حاکم کرده و توانسته علاقمندان به بازی‌های رایانه‌ای را به گود رقابت بکشاند.

امسال، دومین دوره از مسابقات بازی های رایانه‌ای(جام دیجیتال) در حال برگزاری است، با این تفاوت که در سال جاری بازی‌های “کانتر” و “دوتا” به صورت گروهی برگزار شده و زنان نیز با بازی رایانه‌ای “بلور” به عرصه رقابت در زمینه بازی های رایانه‌ای وارد شده‌اند.

بر این اساس، قرار است تا ۲۸ شهریورماه نفرات برتر هر استان برای صعود به مرحله نهایی معرفی شوند؛ ضمن اینکه در تهران نیز همزمان با سراسر کشور، ۴ نمایندگی، برگزارکننده این مسابقات هستند که هر یک با معرفی نفرات و تیم‌های برتر، ۴ سهمیه را به خود اختصاص می‌دهند.

در عین حال، یک سهمیه در استان تهران نیز به رقابت افرادی اختصاص خواهد یافت که در روزهای ابتدایی هفتمین نمایشگاه بین المللی رسانه‌های دیجیتال در مهرماه، به رقابت خواهند پرداخت؛ در واقع رقابت‌کنندگان افرادی هستند که به هر دلیل از ثبت نام در مسابقات مقدماتی باز مانده و می توانند یک بار دیگر شانس خود را برای برنده شدن در این مسابقات امتحان کنند.

مرحله نهایی مسابقات بازی های رایانه ای جام دیجیتال در مهرماه و همزمان با هفتمین دوره نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال برگزار می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا