دسته‌بندی نشده

رونمایی از بازی پیشگیری از اعتیاد

به گزارش شبکه خبری دولت الکتذونیک، رئیس سازمان بهزیستی کشور از رونمایی نخستین بازی رایانه‌ای در حوزه پیشگیری از اعتیاد تحت عنوان «سرزمین آژمان» خبر داد.
همایون هاشمی  اظهارداشت: سازمان بهزیستی کشور در دو سال گذشته تلاش ویژه‌ای را در بخش پیشگیری و درمان اعتیاد انجام داده است.
وی با اشاره به توسعه مراکز پیشگیری از اعتیاد و همچنین درمان آن در سطح کشور، گفت: این مراکز در ۲ سال گذشته با همکاری بخش خصوصی و نظارت سازمان گسترش پیدا کرده‌اند و همینک توانسته‌ایم در این بخش به نتایج خوبی دست پیدا کنیم.
هاشمی خاطرنشان کرد: یکی از سیاستهای سازمان بهزیستی کشور پیشگیری از اعتیاد و معلولیت است که در این راستا در ۵ استان مراکز پیشگیری از معلولیت‌های ژنتیک راه‌اندازی شده است.
رئیس سازمان بهزیستی کشور یکی از برنامه‌های این سازمان در حوزه پیشگیری از اعتیاد اشاره کرد و گفت: توجه به جوانان و نوجوانان و بویژه آموزش به آنها و آگاهی خانواده‌ها از معضلات و مشکلات اعتیاد یکی از برنامه‌های اصلی سازمان محسوب می‌شود که در این راستا اقداماتی انجام شده است.
وی اضافه کرد: در پایان هفته جاری نخستین بازی رایانه‌ای در حوزه پیشگیری از اعتیاد تحت عنوان «سرزمین آژمان» رونمایی خواهد شد.
هاشمی هدف از رونمایی این بازی رایانه‌ای را آگاه‌سازی نوجوانان، جوانان و خانواده‌ها بیان کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا