دسته‌بندی نشده

رگولاتوری ۲/۸ میلیارد تومان به ایرانسل تخفیف داد؟

به گفته معاون نظارت رگولاتوری، نرخ پیشواز ایرانسل در ماه‌های مهر، آبان و آذر کمتر از نرخ مصوب و به قیمت ۲۵۰ تومان بود و از این جهت در پرداختی‌های مابه‌التفاوت تخفیف گرفت و به جای شش میلیارد، ۳/۲ میلیارد تومان به مشترکانش پرداخت.

به گزارش شبکه خبری دولت الکترونیک, تخلف دو اپراتور ارتباطی همراه اول و ایرانسل در ارایه آهنگ پیشواز و سر باز زدن از مصوبه ۱۴۷ کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات برای کاهش تعرفه این سرویس از ۵۰۰ به ۳۰۰ تومان، و در نهایت معرفی آنها به سازمان تعزیرات حکومتی موجب شد که هر کدام به فکر بازپرداخت اضافه دریافتی‌ها بیفتند.
بر این مبنا باقر صمدی، مدیرکل بازاریابی ایرانسل چهاردهم مهرماه اعلام کرد که مابه التفاوت تعرفه زمستان آهنگ پیشواز ایرانسل به حساب مشترکان واریز و به آنها از طریق پیامک اطلاع داده شده است.
وی همچنین اعلام کرد که سه میلیارد تومان اضافه دریافتی آهنگ پیشواز ایرانسل به حساب مشترکان بازگردانده شد. این موضوع در حالی رسانه‌ای شد که پیش از این سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی تخلف دو اپراتور همراه اول و ایرانسل را به ترتیب هشت و شش میلیارد تومان اعلام کرده بود.
این در حالی است که در اطلاعیه ایرانسل به ذکر رقم سه میلیارد تومان بسنده شده است.
حسن رضوانی، معاون نظارت و اعمال مقررات رگولاتوری در این خصوص گفت: طبق گفته مسوولان ایرانسل در ماه‌های مهر، آبان و آذر تعرفه‌های پیشواز ایرانسل کمتر از مصوب ۳۰۰ و با نرخ ۲۵۰ تومان بوده است و از این جهت میزان نرخی که ما در نظر گرفته بودیم به ۳/۲ میلیارد تومان کاهش یافت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا