دسته‌بندی نشده

سرویس‌های نوین پستی به مردم معرفی شود

نخستین نشست وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و معاونان شرکت پست برگزار شد.

به گزارش شبکه خبری دولت الکترونیک, محمود واعظی در این دیدار که در محل ساختمان مرکزی وزارت صورت گرفت ضمن تشکر از مجموعه کارکنان شبکه پستی کشور گفت: در رویکرد دولت جدید اهمیت پست در این وزارتخانه و نقش کلیدی آن در ارایه خدمات به مردم مورد توجه قرار خواهد گرفت.
وی افزود: تمامی تلاش خود را در دولت و مجلس در راستای رفع مشکلات موجود شبکه پستی و افزایش توان آن به کار خواهد بست. واعظی با تاکید بر ایجاد و گسترش سرویس‌های نوین مبتنی بر فناوری اطلاعات در پست گفت: شرکت پست در آینده نزدیک با ایفای نقش مطلوب بتواند هر چه بیشتر خود را به خودکفایی نزدیک کند و با معرفی سرویس‌های جدید وضعیت درآمدی شبکه بهبود یابد.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در ادامه با اشاره به اهمیت بحث اطلاع‌رسانی و تبلیغات درخصوص خدمات پستی از مسوولان پست خواست تا معرفی سرویس‌های نوین پستی در میان آحاد افراد جامعه به شیوه‌های گوناگون و تعامل هر چه بیشتر با رسانه‌ها را همواره مدنظر خود قراردهند.
واعظی همچنین از مدیران و متخصصان پست کشور خواست با تشکیل کارگروهی به مطالعه تجربیات و اقدامات ارزشمند کشورهای پیشرو در زمینه ارایه خدمات پستی پرداخته و آن را در کشور اجرایی کنند. وی با تاکید بر اینکه در میان کارکنان شاغل در بخش‌های مختلف وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات هیچ‌گونه تبعیضی قایل نخواهد بود گفت: دولت تدبیر و امید با حمایت از مجموعه پست کشور مردمی بودن خود را اثبات خواهد کرد. وزیر ارتباطات بر تعامل و همکاری پست با دیگر شرکت‌ها و سازمان‌های تابعه وزارت به خصوص پست بانک تاکید کرد.
همچنین در این مراسم ،کرباسیان رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت پست گزارشی از روند کارهای صورت گرفته و وضعیت موجود ارایه کرد و گفت: محور اصلی و آینده شرکت در راستای افزایش درآمد و جذب ترافیک ساماندهی شده است.
وی به تشریح راه‌اندازی و توسعه سرویس‌هایی نظیر بازار الکترونیکی، کارت پستال، تمبر اختصاصی، پست الکترونیکی، پست تلفنی، وب آگهی، امانات پستی، پست مستقیم و پست لجستیک پرداخت و افزود: در آینده نزدیک و با رویکرد جدید و گسترش این سرویس‌ها در سراسر کشور شاهد شکوفایی بیشتری در پست کشور خواهیم بود.
رییس هیات مدیره ضمن قدردانی از تلاش همکاران خود و با اشاره به عنایت ویژه وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به بخش پست از تمامی کارکنان مجموعه خواست در راستای تحقق رهنمودهای ایشان تلاش وافری داشته باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا