دسته‌بندی نشده

سفینه فضایی اپل در سال ۲۰۱۶ افتتاح می شود

سفینهاگنا- شرکت اپل قرار است تا کمپ تحقیقاتی خود را که با عنوان سفینه فضایی نام‌گذاری شده است در سال ۲۰۱۶ میلادی به‌صورت رسمی افتتاح کند.

به گزارش  آژانس خبری دولت الکترونیک(اگنا) به نقل از رایورز ، شرکت‌های بزرگ معمولا برای مراکز کاری خود اهمیت بسیاری قائل هستند و به همین دلیل نیز در سیلیکون ولی شاهد وجود مراکز تحقیقات بسیار زیبا و شگفت‌آوری که تعلق به غول‌های فناوری دارند هستیم.

در این میان شرکت اپل همواره تلاش زیادی داشته است تا خود را به‌عنوان متفاوت‌ترین شرکت در این رده معرفی کند و به همین دلیل نیز این رویکرد به بناهای تحت کنترل این شرکت نیز انتقال یافته است.
تنها کافی است تا فروشگاه‌های محصولات اپل را با فروشگاه‌های محصولات سایر شرکت‌ها مقایسه کنید تا دریابید که این شرکت تا چه اندازه به‌ ظاهر ارائه کارهای خود اهمیت می‌دهد. 

حال این شرکت به‌زودی از یکی از زیباترین و متفاوت‌ترین مراکز کاری جهان رونمایی خواهد کرد. این مرکز ویژه که توسط اپل با نام سفینه فضایی نام‌گذاری شده است در حقیقت چند ساختمان اداری تحقیقاتی است که در زمینی بسیار بزرگ با ابعاد ۷۷۷ هزار فوت مربع (برابر با ۷۲هزار و ۱۸۶ مترمربع) بنا شده است. 

محیط خارجی این مرکز با آخرین تمهیدات زیست‌محیطی عجین شده است تا بتواند استانداردهای LEED یا (Leadership in Energy and Environmental Design) به معنای پیشرو در طراحی با رویکرد انرژی و محیط‌زیست را در بالاترین سطح ممکن به دست بیاورد.

شایان‌ذکر است که قرار است این مرکز در سال ۲۰۱۶ میلادی افتتاح شده و سریعا ۳ هزار کارمند اپل در آن مشغول به فعالیت شوند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا