دانلود

سیستم اتوماسیون اداری گامی برای تحقق دولت الکترونیک است

 

 

 

خبرگزاری فارس: سیستم اتوماسیون اداری گامی برای تحقق دولت الکترونیک است

 مدیر آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه علوم‌‌ پزشکی آذربایجان‌غربی گفت: سیستم اتوماسیون اداری گامی بلند به سوی تحقق دولت الکترونیک است.

 

به گزارش شبکه خبری دولت الکترونیک علی رشیدی  در این باره اظهار داشت: سیستم اتوماسیون اداری با همکاری بخش‌های مختلف این دانشگاه راه‌اندازی شد اما برای افزایش بهره‌وری آن باید بیش از پیش مشارکت صورت بگیرد. 

وی از راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری در این دانشگاه خبر داد و گفت: این سیستم با مشارکت و دلسوزی کارشناسان بومی به مرحله اجرا رسید به طوری که باور داریم برای نیازهای فعلی به شکل مناسبی پاسخگو بوده و بهترین است.

رشیدی با بیان اینکه سیستم مذکور امکانات زیادی دارد، بیان داشت: انتقال و جابه‌جایی همه فایل‌ها در سطح دومین یکی از مهم‌ترین مزیت‌های این سیستم است بنابراین به فلش، سی دی و انتقال فیزیکی داده‌ها نیاز نخواهیم داشت.

وی یادآوری کرد: این سامانه در بیش از ۶۰۰ رایانه نصب شده است به طوری که رایانه‌های مذکور برای اینکه در این زمینه به طور رضایت‌بخشی پاسخگو باشند نسبت به ارتقای سیستم آنها اهتمام شده است که امیدواریم مورد استفاده پرسنل قرار بگیرد.

مدیر آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان‌غربی با بیان اینکه یکی دیگر از مزیت‌ها تسهیل در فرآیند مدیریت شبکه است بیان داشت: کاهش هزینه‌ها، ارتقای امنیت اطلاعات و افزایش در سرعت دسترسی به داده‌ها از جمله ویژگی‌های این سیستم است.

رشیدی به برپایی دوره‌های آموزشی جهت استفاده از این سیستم اشاره کرد و بیان داشت: هر روز حدود ۱۲۰ نفر در قالب گروه‌های چهار نفره از ساعت شش تا ۹ صبح در این دوره‌ها شرکت می‌کردند از طرف دیگر حضور مستمر و توام با علاقه‌مندی مدیران نیز جالب توجه است.

وی با بیان اینکه یکی از مهم‌ترین برنامه‌های فعلی گام برداشتن در راستای توسعه استفاده از امکانات و فناوری اطلاعات است، اظهار داشت: سیستم مذکور در این راستا راه‌اندازی شده است.

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا