دسته‌بندی نشده

شهر کتاب اینترنتی هم آمد

فروشگاه اینترنتی شهر کتاب با بیش از ۶۰ عنوان محصول فرهنگی راه‌اندازی شد.

به گزارش شبکه خبری دولت الکترونیک, در معرفی این فروشگاه اینترنتی عنوان شده است: «فروشگاه اینترنتی شهر کتاب با بیش از ۶۰ هزار محصول فرهنگی، با همکاری شرکت فناوری اطلاعات پاسارگاد آریان (فناپ) و با پشتوانه موسسه شهر کتاب، تلاش دارد گامی در رشد و توسعه فضای فرهنگی کشور بردارد. این وب‌سایت، تنها شعبه‌ مجازی فروشگاه‌های شهر کتاب است و تمامی نیازهای فرهنگی یک خانواده را تامین می‌کند. تنوع کالاهای شهر کتاب بسیار فراوان است و این کالا‌ها در دسته‌بندی‌های کتاب، نوشت‌افزار، دیداری و شنیداری، هنری و محصولات فرهنگی قرار می‌گیرند.
برای خرید کالا‌ها، می‌توانید با عضویت در فروشگاه اینترنتی شهر کتاب، سفارش کالاهای مورد نظر خود را ثبت کنید. حداکثر تا ۲۴ ساعت پس از ثبت سفارش، موجودی کالا بررسی و به شما اطلاع داده خواهد شد. پس از پرداخت وجه سفارش از طریق درگاه بانک پاسارگاد، سفارش شما با پیک (برای تهران) و یا پست پیشتاز (برای شهرستان) ارسال می‌شود. شما علاوه بر ثبت سفارش از طریق وب‌سایت فروشگاه، می‌توانید نام یا بخشی از نام کتاب‌های مورد نیاز خود را به شماره ۳۰۰۰۸۹۵۱۸۹۵۱ پیامک بزنید. کار‌شناسان فروشگاه با بررسی کتاب و موجودی آن با شما تماس گرفته و در مورد نحوه‌ خرید و پرداخت با شما هماهنگ می‌کنند. به زودی پرداخت صورت‌حساب از طریق سامانه‌ شناسه‌ پرداخت، سرویس کتاب‌یاب، خرید کتاب از امپاد و… به خدمات شهر کتاب افزوده خواهد شد.
برای تماس با فروشگاه اینترنتی شهر کتاب، می‌توانید با شماره ۸۸۷۴۲۱۱۸-۰۲۱ تماس بگیرید و یا به شماره ۳۰۰۰۸۹۵۱۸۹۵۱ پیامک بزنید.
پست الکترونیک: info@shahreketabonline.com
نشانی فروشگاه اینترنتی شهر کتاب:
http://www.shahreketabonline.com»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا