دسته‌بندی نشده

صدور معرفي‌نامه مراجع درماني بيمه ايران الكترونيكي شد

صدور معرفي‌نامه‌هاي درمان بستري شركت سهامي بيمه ايران به مراجع درماني مرتبط با اين شركت الكترونيكي شد.

به گزارش شبکه خبری دولت الکترونیک, هم‌اكنون اين سامانه الكترونيكي در ۷۲ مرجع درماني طرف قرارداد در استان‌هاي تهران، فارس، مركزي، آذربايجان شرقي، خراسان رضوي، اصفهان، هرمزگان و اردبيل نصب و مورد بهره‌برداري عملياتي قرار گرفته است و حداكثر تا سه ماه آينده عمليات استقرار و گسترش اين سامانه بر پايه يك برنامه عملياتي در تمامي مراجع درماني طرف قرارداد به انجام خواهد رسيد.
اين سامانه در راستاي خدمت‌رساني سريع و آسان‌تر به بيمه‌گذاران، زيان ديدگان و ديگر ذي‌نفعان طراحي و راه‌اندازي شده است و بسيار دقيق‌تر از روش صدور معرفي‌نامه در شعب است.
به طور يقين با اتمام اين عمليات، متقاضيان ديگر لازم نيست براي دريافت معرفي‌نامه به صورت حضوري به شعب اين شركت مراجعه کنند و مسوولان مراجع درماني از طريق اين سامانه اطلاعات لازم در اين ارتباط دريافت خواهند كرد.
همچنين با استفاده از اين سامانه در وقت و هزينه مراجعان صرفه‌جويي شده، مكاتبات فيزيكي اداري به مراجع درماني حذف خواهد شد و معرفي‌نامه‌ها به اين مراجع در حداقل زمان ممكن صادر و در اختيار آنان قرار خواهد گرفت.
صرفه‌جويي در وقت همكاران، افزايش سطح كنترل‌هاي داخلي و نظارتي، افزايش شفافيت در عمليات و به صورت كلي ارتقاي سطح عمومي خدمات بيمه ايران در حوزه درمان از ديگر مزيت‌هاي استفاده از اين سامانه است كه مي‌توان به آنها اشاره كرد.
اين گزارش درباره ويژگي‌هاي فني اين سامانه آورده است: در اين سامانه كد ملي متقاضي به عنوان اصلي‌ترين قلم اطلاعاتي معتبر مبناي عمل قرارگرفته از اين رو امكان تخلف در اين سامانه وجود ندارد.
براساس اين گزارش، از زمان راه‌اندازي اين سامانه تاكنون بيش از ۱۱ هزار معرفي‌نامه اينترنتي از اين طريق صادر و به مراجع درماني تحويل شده است.
با راه‌اندازي اين سامانه ميزان رضايت‌مندي بيمه‌گذاران متقاضي استفاده كننده از خدمات بستري به نحو مطلوبي افزايش پيدا كرده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا