دسته‌بندی نشده

ضدویروس Bitdefender با فناوری Cloud

بیت ابریشرکت ضدویروس Bitdefender با بکارگیری فناوری جدید “رایانش ابری” (Cloud Computing) محصول ضدویروس جدیدی به نام Cloud Security for Endpoints ارائه کرده است.

به گزارش شبکه خبری دولت الکترونیک، این ضدویروس جدید، امنیت و حفاظت کامل را برای ایستگاه های کاری و سرورهای شبکه تحت یک مدیریت واحد فراهم می آورد، بدون آنکه نیاز به راه اندازی یک سیستم اختصاصی در محل سازمان، برای ابزارهای مدیریتی ضدویروس باشد.

ضدویروس Bitdefender Cloud Security از ایستگاه های کاری، سرورها و حتی کامپیوتر قابل حمل (Laptop) خارج از سازمان، محافظت کرده، در حالیکه ابزار مدیریتی این ضدویروس بر روی سرورهای شرکت Bitdefender میزبانی می شود. صفحه رابط این ابزار مدیریتی که تحت وب عمل می کند، نظارت آنی و زنده بر روی کاربران شبکه و همچنین کاربران خارج از سازمان را بصورت متمرکز و یکپارچه در اختیار مدیر شبکه قرار می دهد.

ضمن اینکه ضدویروس Cloud Security امنیت کامل برای تمام کاربران و انعطاف لازم برای کاربران خارج از سازمان و همیشه در حال حرکت را فراهم می آورد، نیازمند نیروی انسانی متخصص برای نصب و نگهداری نیست و باعث صرفه جویی در هزینه های خرید و نگهداری تجهیزات سخت افزاری نیز می شود.

پس از راه اندازی سرویس ابری ضدویروس Cloud Security، ایستگاه های کاری و سرورها در شبکه بصورت هوشمند شناسایی شده و ضدویروس آماده توزیع در شبکه می شود. پس از توزیع و تعریف سیاست های امنیتی در ضدویروس مدیر شبکه فقط وظیفه کنترل گزارش ها و واکنش در برابر تهدیدات را از طریق صفحه رابط تحت وب، برعهده خواهد داشت.

شرکت مهندسی شبکه گستر با بیش از ۲۰ سال تجربه موفق در زمینه ضدویروس و بعنوان نماینده رسمی و توزیع کننده محصولات ضدویروس Bitdefender (نسخه های شبکه) در ایران، خدمات فروش و پشتیبانی این محصولات را ارائه می نماید.

شرکت مهندسی شبکه گستر محصولات ضدویروس Bitdefender (نسخه های سازمانی) را با شرایط بسیار ویژه در هجدهمین نمایشگاه الکامپ عرضه خواهد کرد. خریدارانی که اقدام به خرید لیسانس یکساله ضدویروس های Bitdefender نمایند، بطور رایگان لیسانس و خدمات پشتیبانی سه ساله دریافت خواهند نمود.

علاقمندان به کسب اطلاعات بیشتر درباره ضدویروس Cloud Security و دیگر محصولات ضدویروس Bitdefender می توانند در مدت برگزاری نمایشگاه الکامپ (۲۲-۱۹ آذر) از غرفه شبکه گستر در سالن ۴۱ بازدید کرده و یا با دفتر فروش شرکت مهندسی شبکه گستر  (۵۷ – ۵۳ ۸۲ ۶۵ ۸۸) تماس حاصل نمایند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا