فیلم

عرضه‌های جدید مایکروسافت برای برنامه‌نویسان

مایکروسافت دیروز اعلام کرد برنامه‌نویسان و کاربران حرفه‌ای می‌توانند نسخه RC برنامه ویژوال استودیو ۲۰۱۳ و ویندوزهای ۸٫۱ آر تی و همین طور ویندوز سرور ۲۰۱۲ R2 RTM را دریافت کنند.

خبرگزاری فارس: عرضه‌های جدید مایکروسافت برای برنامه‌نویسان

به گزارش شبکه خبری دولت الکترونیک, این نسخه ها از شبکه اختصاصی مایکروسافت موسوم به Microsoft Developer Network (MSDN) قابل بارگذاری هستند.

نسخه RC برنامه Visual Studio 2013 ، نسخه ماقبل نهایی آن محسوب می‌شود و قرار است نسخه نهایی آن که از سوی کاربران حرفه ای و صاحبان صنایع قابل استفاده است هشت روز دیگر رونمایی شود.

از سوی دیگر سیستم عامل ویندوز ۸٫۱ هم در دسترس علاقمندان و برنامه‌نویسان قرار گرفته و این در حالی است که این شرکت قبلا اعلام کرده بود قصد ندارد تا قبل از ۱۸ اکتبر که زمان عرضه رسمی این سیستم عامل است آن را در دسترس هیچ کس قرار دهد.

نسخه RC برنامه Visual Studio 2013 به رایگان از سایت مایکروسافت قابل بارگذاری است. دو سیستم عامل Windows 8.1 RTM  و  Windows Server 2012 R2 RTMدر اختیار متخصصان حرفه‌ای قرار گرفته و از طریق دو سایت فرعی مایکروسافت به نام ‌ای Microsoft Developer network (MSDN)  و  TechNet قابل بارگذاری هستند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا