دسته‌بندی نشده

عملکرد سایت خدمات درمانی دولت اوباما مختل شد

سایت خدمات درمانی دولت آمریکا به علت برخی مشکلات فنی و اختلالات ناشی از تعطیلی دولت این کشور نمی‌تواند به شکلی منظم به کاربران خدمات رسانی کند.

خبرگزاری فارس: عملکرد سایت خدمات درمانی دولت اوباما مختل شد

به گزارش شبکه خبری دولت الکترونیک,اختلال در این سایت به نشانی healthcare.gov باعث شده تا بسیاری از خدمات درمانی و بهداشتی دولتی آمریکا در سراسر جهان نیز با مشکل مواجه شود.

این سایت تنها دو هفته پیش راه اندازی شده و کاربران برای دسترسی و ثبت نام در آن مشکلات جدی دارند. اوباما امیدوار است تا با ایجاد نظام درمانی یکپارچه در این کشور و تحت پوشش قرار دادن اقشار آسیب‌پذیر از تبعیض‌های موجود در این زمینه بکاهد.

گفته می‌شود که برخی اشتباهات فنی، مالی و مدیریتی عامل این بحران است و برطرف کردن همه این مشکلات تا ۴۰۰ میلیون دلار هزینه در بر خواهد داشت. ظاهرا ابعاد این کار در بخش آی تی فراتر از میزان در نظر گرفته شده بود و توسعه آن نیز کار راحتی نیست.

کارشناسان معتقدند زیرساخت‌های طراحی شده برای این پرتال در حد مطلوب نیست و لذا نمی‌تواند پاسخگوی همه مراجعان و درخواست ها باشد. لذا احتمال شکست طرح یاد شده وجود دارد، امری که برای اوباما بسیار گران تمام خواهد شد. گفتنی است دولت انگلیس نیز به دنبال اجرای طرح مشابهی است که با مشکلات یکسانی مواجه و دچار اختلال شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا