دسته‌بندی نشده

فروش نرم‌افزارهای هولوگرام‌دار در IT مال

رییس مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: مرکز IT مال در مجتمع تجاری مگامال شهرک اکباتان تهران بزرگ‌ترین مرکز فرهنگی تجاری دیجیتال در پایتخت است که با حمایت مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال و توسط بخش خصوصی راه اندازی شده است.

به گزارش شبکه خبری دولت الکترونیک, حسن علیزاده با بیان اینکه IT مال در فضایی بالغ بر سه هزارو ۵۰۰ مترمربع راه‌اندازی شده است افزود: علاوه بر فضايي که با حضور برند‌هاي مطرح در زمينه فناوری اطلاعات، موبايل، کامپیوتر، تلفن، بازی‌های کامپیوتری و لوازم جانبی در نظر گرفته شده است بالغ بر ۳۰۰ متر مربع از این فضا به رسانه‌های دیجیتال و محصولات فرهنگی این بخش اختصاص یافته است که مخاطبان بتوانند تمامی محصولات نرم‌افزاری و دیجیتال خود را از این مرکز خرید تهیه کنند. علیزاده درباره حمایت مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال از تولیدکنندگان نرم‌افزار گفت: در IT مال اجازه فروش نرم‌افزارهای تولید داخل و نیز نرم‌افزارهای هولوگرام‌دار داده شده است؛ همچنین بخشی از این فضا نیز به آموزش‌های مرتبط با رسانه‌های دیجیتال اختصاص یافته است.
رییس مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: نمونه این مرکز فرهنگی تجاری دیجیتال در یزد نیز راه‌اندازی شده و در مشهد نیز در حال راه‌اندازی است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا