دسته‌بندی نشده

قالیباف: ما مسئولان بزرگ ترین دین را به مردم داریم

نامزدهای انتخابات درصورتی میتوانند شعار حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی را در رفتار خود عینیت دهند که نسبت به مردم و خواسته هایشان ادای دین کنند.

تا حماسه اقتصادی از سوی دولت خدمتگذار آینده و حماسه سیاسی از سوی مردم با مشارکت حداکثری در انتخابات، آنچنان که باید محقق شود. از این رو محمد باقر قالیباف مردم را به خلق حماسه سیاسی دعوت می کند.
کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری توجه به دهک های پایین جامعه و بحث مسکن را از اولویت های برنامه خود عنوان کرد و گفت: قول می‌دهم اگر توفیق خدمت پیدا کردم و شما مردم توانستید حماسه سیاسی را محقق کنید، تعهد من هم به شما این است که حماسه اقتصادی را با همت شما و ظرفیت های استان و ظرفیت های ملی محقق کنم.
محمد باقر قالیباف در سفر انتخاباتی خود به شهر یاسوج، در دیدار با مردم این شهر در مصلای امام خمینی طی سخنانی با اشاره به استقبال مردم از وی اظهار داشت: من جوانمردی و همراهی شما را تنها در این جلسه ندیدم بلکه این جوانمردی را در دفاع مقدس هم از شما دیده ام.
وی با بیان اینکه شما برای پیروزی انقلاب اسلامی زحمت بسیار کشیده اید گفت: ما مسئولان امروز بزرگترین دین را به شما مردم باید ادا کنیم، شما بیشترین زحمات را کشیدید و کمترین توقع را از نظام داشته اید. مردم این استان در طول تاریخ بسیار مقاوم بوده اند و در دوران مختلف ایستادگی کرده اند تا توانستند این استان را به این نقطه که امروز هست برسانند.
وی با بیان اینکه هیچکس نمی تواند زحمات گذشته در استان را نادیده بگیرد گفت: اما نکته مهم این است که ظرفیت این استان بسیار بالاست و شرایط امروز قابل قبول نیست، وضعیت اقتصادی و اشتغال و صنعت برای استان کهگیلویه و بویر احمد قابل قبول و قابل دفاع نیست. این استان منابع غنی گازی دارد و از نظر جغرافیایی شرایط خوبی دارد، اما امروز واقعیت این است که در هر خانه ای را که بزنید در حوزه اشتغال دچار مشکل هستند.
قالیباف گفت: به برکت انقلاب اسلامی رشد خوبی در تحصیلات داشته ایم، اما جوانان تحصیل کرده در انتظار شغل هستند. وضعیت چند سال قبل استان را که مطالعه کرده ام متوجه شدم که این استان جزء مناطق محروم و خیلی محروم کشور است، بنابراین آمده ام به شما قول دهم که مشکلات ظرف دو سال حل خواهد شد. ما نیازمندیم به این استان نگاه ویژه و خاصی داشته باشیم تا عقب ماندگی های استان جبران شود. امروز خود با متعهد می دانم که توسعه این استان را جزء اولین برنامه و تصمیمات و اقدامات خود قرار دهم.
وی با بیان اینکه اولویت من توجه به مناطق محروم است گفت: من هرگز مناطق جنوب شهر را رها نکرده ام که به شمال بپردازم، این ویژگی را هم انقلاب و اسلام از ما می خواهد و این وظیفه ماست و البته حق شما هم هست و هیچ منتی بر شما نداریم، وظیفه ما اقتضا می کند مسائل را حل و فصل کنیم، بنابراین قول می دهم ظرف دو سال مشکلات استان با استفاده از ظرفیت های استانی و تصمیم گیری های درست حل شود.
این کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با انتقاد از عدم پرداخت یارانه تولید گفت: با هدفمندی یارانه ها ظلمی به مناطق محروم به ویژه در حوزه کشاورزی و دامداری شد و متاسفانه یارانه تولید پرداخت نشد، این در حالی است که اهمیت یارانه تولید کمتر از یارانه واریزی ماهانه نیست، بلکه بیشتر از آن است. بنابراین باید از امکانات ملی برای توسعه استان استفاده کرد.
قالیباف همچنین توجه به دهک های پایین جامعه و بحث مسکن را از اولویت های برنامه خود عنوان کرد و گفت: قول میدهم اگر توفیق خدمت پیدا کردم و شما مردم توانستید حماسه سیاسی را محقق کنید، تعهد من هم به شما این است که حماسه اقتصادی را با همت شما و ظرفیت های استان و ظرفیت های ملی محقق کنم.
قالیباف در پایان نیز مجددا به مردم قول داد که رسیدگی به مناطق محروم را در اولویت کاری خود قرار دهد.
وی خطاب به مردم یاسوج گفت: مطمئن باشید حل مشکلات استانهای محروم به خصوص کهگیلویه و بویر احمد در اولویت قرار خواهد گرفت. همه دست به دست هم با حرکت جهادی در خدمت شما هستیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا