دسته‌بندی نشده

مایکروسافت در انتظار مدیر اجرایی جدید

قرار است اوایل ۲۰۱۴ تغییر و تحولات مدیریتی در مایکروسافت نهایی شده و کنفرانس دوم اوریل بر مبنای استراتژی های جدید برگزار شود.
مایکروسافت در انتظار مدیر اجرایی جدید

به گزارش شبکه خبري دولت الکترونيک از خبرآنلاین، این دومین بار است که کنفرانس Microsoft Build نه در ردموند واشنگتن، بلکه در موسکان سنتر سان فرانسیسکو برگزار می شود و این خود یعنی اهمیت بیشتر قائل شدن برای توسعه دهندگانی که مقرشان در کالیفرنیاست و تغییر و تحولات را آنها باید انجام دهند.

نکته بعدی اینکه کنفرانس توسعه دهندگان نرم افزاری مایکروسافت امسال زودتر از کنفرانس های مشابه مانند Google I/O, BlackBerry Live and Apple’s WWDC برگزار خواهد شد که نشان از اهمیت کار دارد.

مایکروسافت در Build ۲۰۱۳ نقشه های خود برای توسعه ویندوز ۸.۱ را رو کرد و مطابق نقشه پاییز ۲۰۱۳ عرضه نرم افزاری را با موفقیت انجام داد و سعی کرد پلتفورم خود را با اپ های بزرگی مانند Facebook, Foursquare and Flipboard سازگار کند.

اما در Build ۲۰۱۴ شاهد ویژگی های نسخه بعدی (شاید با نام ویندوز ۸.۲) خواهیم بود که تحت نام کد Threshold است که نوعی برگشت کامل به منوی استارت قدیمی ویندوز محسوب می شود.

بحثهای بعدی در مورد انواع ویندوز مانند Windows Phone, Windows Azure, Windows Server, Visual Studio خواهد بود و اینکه مایکروسافت قرار است پلتفورم های متعدد خود را به سوی یکپارچگی ببرد.

همچنین قرار است از تبلت جدید سرفیس در ابعاد کوچکتر نیز در کنفرانس رونمایی شود. مایکروسافت با توجه به نظر کاربران، علاقمند شده تا تبلت خود را در سایز کوچکتر از سایز موجود راهی بازار مصرف کند.

به هر حال همه منتشر روی صحنه رفتن مدیر اجرایی جدید در Buil ۲۰۱۴‌هستند و اگر قصد حضور در کنفرانس را دارید باید ۲۰۹۵ دلار ورودیه پرداخته تا از برخی مزایا از جمله تخفیف های ویژه برای بسته های نرم افزاری و سخت افزاری بهره مند گردید. (تخفیف ۵۰۰ دلاری برای ۵۰۰ نفر اول که زودتر از بقیه ثبت نام کنند)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا