دسته‌بندی نشده

مجموعه ابزارهای سازمانی ابری مایکروسافت عرضه شد

شرکت مایکروسافت در اقدامی تازه سری جدید محصولات و خدمات سازمانی خود را ارایه کرد که ۳۶۵ Complementing Office و دیگر خدمات از جمله محصولاتی است که در حوزه استراتژی‌های سازمانی مایکروسافت مبتنی بر فضای پردازش ابری ارایه شده است .

به گزارش شبکه خبری دولت الکترونیک,شرکت مایکروسافت به منظور کمک به مشتریان خود برای ارایه زیرساخت‌های IT با قابلیت ارایه مستمر خدمات و ابزار‌ها مبتنی بر فضای پردازش ابری اعلام کرد که در روز ۱۸ اکتبر دو محصولWindows Server 2012 R2 و System Center 2012 R2 را نیز روانه بازار می‌کند. به منظور راه‌اندازی زیرساخت‌های سازمانی مبتنی بر این فضاهای چندگانه کاربران از ۱۸ اکتبر همچنین می‌توانند ابزارهایVisual Studio 2013 و NET ۴. ۵. ۱. را به کار گیرند و به گفته مایکروسافت، با کمک آنها ابزار‌ها و خدمات مدرن را برای دستگاه‌های خود تولید کنند.
شرکت مایکروسافت همچنین اعلام کرد که در تاریخ اول نوامبر ۲۰۱۳ ابزار Enterprise Agreement با نام اختصاری EA را ارایه می‌کند تا کاربران براساس آن بتوانند با هزینه کمتر به سیستم‌عامل Windows Azure و خدمات آن دسترسی داشته باشند. این طرح بدون در نظر گرفتن محدودیتی برای استفاده از برنامه یاد شده و همچنین بدون نیاز به پرداخت سالانه صورت می‌گیرد.
شرکت مایکروسافت در بخش دیگری از این اقدام موانع موجود برای سازگاری هرچه بیشتر با سیستم‌های پردازش ابری را از میان برداشته است و در همین راستا یک همکاری استراتژیک با شرکت Equinix آغاز کرده است و این در حالی صورت می‌گیرد که چندی پیش خبر از آغاز همکاری مایکروسافت با AT&T و دیگر شرکت‌های مخابراتی منتشر شد.
این فعالیت‌های مشترک به کاربران امکان می‌دهد گزینه‌های بیشتری برای ارتباط سریع‌تر با خدمات شخصی و عمومی پردازش ابری در اختیار داشته باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا