دسته‌بندی نشده

مخابرات ۱۵ هزار و ۶۵۰ میلیارد تومان به دولت پرداخت کرد

چندی پیش رییس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران گفت: شرکت مخابرات ایران ۱۵ هزار و ۶۵۰ میلیارد تومان به حساب دولت واریز کرده است.
مخابرات 15 هزار و 650 میلیارد تومان به دولت پرداخت کرد

به گزارش شبکه خبري دولت الکترونيک از ایسنا، به گفته سیدمصطفی سید‌هاشمی دولت در چهار سال پس از خصوصی‌ شدن شرکت مخابرات ایران، تاکنون ۱۰ هزار میلیارد تومان از مخابرات گرفته است که پنج هزار و ۶۵۰ میلیارد تومان پرداختی سهامداران بابت خرید اولیه‌ی مخابرات را باید به این رقم افزود.

وی حفظ وضع موجود و توسعه‌ی خدمات ارتباطی و مخابرات را به عنوان دو رسالت محوری شرکت مخابرات پس از خصوصی‌سازی بر شمرد و گفت: در شش ماهه‌ی نخست سال جاری ۱۰۵ میلیارد تومان در استان تهران و ۱۵ میلیارد در مخابرات استان البرز سرمایه‌گذاری کرده‌ایم و تا آخر سال نیز این رقم به ۳۴ میلیارد تومان خواهد رسید.

سیدهاشمی در خصوص اجرای طرح هم کد‌سازی در استان البرز هم گفته بود: فشار زیادی برای بازگرداندن تعرفه‌ها به قیمت قبلی بود، ولی با وجود زیان هنگفتی که به ما وارد آمد، طرح هم‌کدی با قیمت هر پالس ۵۸.۷ ریال را پیشکش مردم استان البرز کردیم.

بر اساس اطلاعات نشریه ارتباطات، وی با تاکید بر ضرورت تعامل و هماهنگی بیشتر میان نمایندگان مجلس شورای اسلامی و دولت تصریح کرد: فراهم ساختن بستر مناسب برای توسعه هرچه بیشتر شبکه ارتباطی و مخابرات و توجه دولت به نیاز‌های ارتباطی مردم، منجر به ایجاد پروژه‌های جدید مخابرات و گسترش خدمت‌رسانی به نقاط محروم و روستایی می‌شود.

 
 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا