دسته‌بندی نشده

مسابقات برنامه نویسی اندروید برگزار می‌شود

ثبت نام در مسابقات ایده پردازی و برنامه نویسی اندروید که در ۱۱ تا ۱۴ اسفندماه برگزار خواهد شد، از اول شهریورماه آغاز می‌شود.
 
به گزارش شبکه خبری دولت الکترونیک, مسابقات ایده پردازی و برنامه نویسی اندروید توسط دانشکده کامپیوتر دانشگاه امیرکبیر با هدف تمرکز بر روی برنامه‌های فارسی در حوزه اندروید ۱۱ تا ۱۴ اسفندماه برگزار می‌شود.

ثبت نام در این مسابقه از اول شهریورماه سال جاری آغاز می‌شود و پس از ثبت نام اولیه شرکت کنندگان باید روی برنامه‌های خود کار کنند و براین اساس برنامه خود را تا ۲۴ بهمن ماه به دبیر خانه مسابقه برای انجام داوری ارسال کنند.

تبدیل کاربردهای مورد نیاز جامعه به برنامه‌های کاربردی فارسی قابل نصب بر روی تلفن‌های همراه و تبلت، بالا بردن سطح فرهنگی جامعه با استفاده از برنامه‌های فرهنگی و آموزشی، سهولت استفاده از امکانات فناوری از طریق برنامه‌های کاربردیو امکان استفاده همه افراد جامعه از برنامه‌های کاربردی به زبان فارسی از اهداف این مسابقه است.

مسابقه ایده پردازی و برنامه نویسی اندروید در چهار محور برنامه‌های کاربردی، برنامه‌های فرهنگی و آموزشی، برنامه‌های بازی و سرگرمی و ایده پردازی برگزار خواهد شد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا