فناوری اطلاعات

مهلت ارسال آثار به سومین جشنواره بازی های رایانه ای تمدید شد

شبکه خبری دولت الکترونیک,مسوول اجرایی سومین جشنواره بازی های رایانه ای تهران از تمدید ارسال اثر به این رویداد فرهنگی خبر داد.

به گزارش معاونت ارتباطات بنیاد ملی بازی های رایانه ای، «محمدرضا مجد» افزود: علاقه مندان به حضور آثارشان در جشنواره بازی های رایانه ای تهران تا پایان وقت اداری هفتم مردادماه فرصت دارند آثار خود را به دبیرخانه این رویداد فرهنگی ارائه کنند.

وی یادآور شد: بازیسازانی که بازی آنان هنوز برای ارائه به دبیرخانه سومین جشنواره گیم تهران آماده نشده می توانند برای حضور در این رویداد ثبت نام کرده و پیش از آغاز داوری ها، نسخه نهایی آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارائه کنند.

مسوول اجرایی سومین جشنواره بازی های رایانه ای تهران درباره داوری های این رویداد فرهنگی توضیح داد: ترکیب هیات داوران و انتخاب این جشنواره را متخصصان عرصه گیم تشکیل خواهند داد و تلاش ما بر این بوده افرادی که به هنر صنعت گیم احاطه دارند آثار برتر را انتخاب و داوری کنند.

مجد با تاکید بر حمایت از بازیسازان مستقل همچنین تاکید کرد: که بازی های مستقل در این دوره از جشنواره بازی های رایانه ای در هر بخش در قیاس با هم داوری شده و بازی های حمایتی و مستقل در یک بخش واحد داوری نخواهند شد.

پیشتر ۳۱ تیرماه به عنوان آخرین مهلت ارسال اثر به سومین جشنواره بازی های رایانه ای تهران اعلام شده بود.

این رویداد فرهنگی در دو بخش اصلی و نگاه ویژه برگزار خواهد شد.

همچنین در این دوره ، بازی های بخش مستقل در بخش های مختلف بصورت جداگانه و در ارزیابی نسبت به یکدیگر جدا از بازی های حمایت شده داوری می شود.

سومین جشنواره و نمایشگاه بین المللی بازی های رایانه ای تهران از ۲۲ تا ۲۶ مرداد ماه سالجاری در مصلای امام خمینی (ره) برگزار می شود.

تهیه وتنظیم: مهدی حیدرپور

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا