فناوری اطلاعات

مهلت ثبت نام در هشتمین جشنواره رسانه های دیجیتال تمدید شد

شبکه خبری دولت الکترونیک – به نقل از مرکز توسعه و ترویج مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال، مهلت ثبت نام هشتمین دوره جشنواره رسانه‌های دیجیتال به منظور ایجاد رقابتی پویا و سازنده در بین علاقمندان عرصه دیجیتال کشور و با توجه به استقبال گسترده مخاطبان تا ۲۰ مردادماه سال جاری تمدید گردید.

پایگاه‌های اینترنتی، نرم افزارهای رسانه ای، نرم افزار های تلفن همراه، بازی های رایانه ای و بخش پژوهش، فناوری و ایده(بین الملل) از جمله بخش های این جشنواره است. علاقه مندان جهت شرکت در این جشنواره تا ۲۰ مرداد ماه فرصت دارند که بعد از عضویت در سامانه جشنواره، آثار خود را ارسال کنند.

این جشنواره که با هدف جریان‌سازی و بسترسازی برای تولید و توسعه محتوای مرتبط  ‌در حوزه رسانه‌های دیجیتال و نیز ایجاد جایگاهی سالانه برای ارزیابی محصولات دیجیتالی در حوزه‌ی رسانه‌های دیجیتال برگزار می‌شود، تلاش دارد تا از تولیدکنندگان و پدید آورندگان آثار فاخر در قالب رسانه‌های دیجیتال تقدیر نماید.

مخاطبان جشنواره می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس اینترنتی http://fair.saramad.ir مراجعه و یا با شماره تلفن ۸۸۸۴۵۶۹۲ تماس حاصل فرمایید.

پایان پیام/

منبع: شبستان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا