فناوری اطلاعات

نخستین کنفرانس و نمایشگاه گیم و ارتقای سلامت برگزار می‌شود

به گزارش شبکه خبری دولت الکترونیک‌‌,نخستین کنفرانس و نمایشگاه بازی‌های رایانه‌ای و ارتقای سلامت با هدف بررسی رشد این فناوری نوین در جامعه برگزار می‌شود.

دراین خصوص معاونت ارتباطات بنیاد ملی بازی های رایانه ای ابراز داشتند,نخستین کنفرانس و نمایشگاه بازی های رایانه و ارتقای سلامت با هدف بررسی نقش بازی های رایانه ای و فناوری های نوین در تعلیم، تربیت و ارتقای سلامت جامعه اوایل بهمن ماه امسال برگزار خواهد شد.

این کنفرانس در محورهای نقش بازی های رایانه ای در ارتقای سلامت جامعه، نقش بازی های رایانه ای در ارتقای فرهنگ عمومی جامعه، بازیهای رایانه ای و یادگیری وآموزش عمومی، نقش بازی های رایانه ای در درمان و پیشگیری از بیماری ها و نیزمعایب و مزایای بازی های رایانه ای برگزار خواهد شد.

هدف از برگزاری این کنفرانس، تبادل اطلاعات بین صاحبان اندیشه وفعالان این حوزه به منظور هم افزایی و ارتقای کیفیت و کمیت محصولات تولیدی، آشناسازی گروه های پزشکی و درمانگر با کاربرد فناوریهای نوین در امر آموزش و درمان، دستیابی به روش های نوین آموزشی با رویکرد پیشگیری از ابتلا به بیماریها و نیز ارتقای سطح آموزش برای دانشجویان گروه های علوم پزشکی، دستیابی به روش های بازی درمانی برای درمان بیماری های جسمی و روحی، شناخت مزایا و معایب بازی های رایانه ای، ایجاد یک جریان فعال به منظور تولید آثار در حوزه مشترک علوم پزشکی و فن آوری های نوین اعلام شده است.

جهت دادن به تولیدکنندگان محصولات  و بازیهای رایانه ای به منظور تولید آثار با رویکرد آموزش و درمان،  تلاش در جهت ارتقای سطح سلامت فردی و اجتماعی با بهره گیری از فن آوری های نوین، تلاش در جهت اعتلا و احیای فرهنگ صحیح زندگی اسلامی –ایرانی با بهره گیری از فن آوری های نوین به منظور تامین سلامت روحی ،جسمی و معنوی نسل های آتی، دستیابی به یک برنامه عملیاتی به منظور حمایت و تولید انبوه آثار و محصولات در این حوزه، کسب شناخت لازم از ویژگی های شیوه های گوناگون بازی درمانی از دیگر اهداف این کنفرانس اعلام شده است.

علاقه مندان برای ثبت نام جهت شرکت در کنفرانس و کارگاه های آموزشی از ۳۰ تیر تا ۱۵ دی ماه فرصت دارند در این کنفرانس ثبت نام کنند.

همچنین چکیده مقالات مورد نظر باید از تاریخ ۳۰ تیرماه تا ۳۰ آذرماه به دبیرخانه این رویداد ارسال شود.

این کنفرانس نیمه اول بهمن امسال برگزار خواهد شد.

تهیه وتنظیم:مهدی حیدرپور

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا