فیلم

نرم‌افزار جدید معاملاتی فرابورس با موفقیت تست شد

مدیرعامل فرابورس ایران با بیان اینکه در روند عرضه اولیه پتروشیمی جم معامله‌گران آنلاین رشد صددرصدی داشتند، گفت: نرم‌افزار جدید معاملاتی هم‌زمان با این عرضه اولیه با موفقیت تست شد.

به گزارش شبکه خبری دولت الکترونیک, امیر هامونی، مدیرعامل فرابورس ایران با اشاره به عرضه اولیه پتروشیمی جم، گفت: معامله‌گران آنلاین در جریان این معامله (دیروز) رشد بیش از صددرصدی داشتند و به طوری که ۱۲ هزار و ۶۰۰ نفر به صورت آنلاین سهم خریداری کردند. وی با اشاره به تست نرم‌افزار جدید معاملاتی هم‌زمان با میلاد باسعادت علی‌ابن‌الموسی‌الرضا(ع) در فرابورس ایران و عرضه اولیه پتروشیمی جم گفت: خوشبختانه این نرم‌افزار معاملاتی (EBS) تست شد که موفقیت آن را شاهد بودیم. وی با اشاره به حضور بالای معامله‌گران آنلاین در عرضه اولیه امروز گفت: در بیشترین رکورد معامله‌گران آنلاین شش هزار نفر بودند که امروز با افزایش صددرصدی به ۱۲ هزار و ۶۰۰ نفر رسیدند که این افراد بدون واسطه مستقیما اقدام به خرید کردند. هامونی با اشاره به یکی دیگر از موفقیت‌های فرابورس در خصوص سهم معامله‌گران آنلاین، گفت: سهم معامله‌گران آنلاین پیش از این تا ۱۰۰ یا ۲۰۰ سهم بود که این بار معامله‌گران توانستند با خرید چهار هزار سهم حدود شش میلیون تومان خرید داشته باشند. مدیرعامل فرابورس ایران افزود: هر چقدر سهم کاربران آنلاین در خرید عرضه‌ها بیشتر شود به عدالت نزدیک‌تر خواهیم شد و استقبال معامله‌گران در بازار تا به امروز بی‌سابقه بوده است.
وی درباره دلایل تمدید زمان معاملاتی فرابورس گفت: با توجه به اینکه بالغ بر ۱۹ هزار اوردر خرید وارد شده بود، مچینگ تحت تاثیر قرار می‌گرفت و در این زمینه تیم فناوری اطلاعات تلاش‌های زیادی کردند که قابل تقدیر است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا